به گزارش برنا؛ ۱۵۰ بیمار مبتلا به کرونا ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند و ۹ تن نیز در این مدت جان خود را از دست داده اند.

موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه ۱۲۰ بیمار مبتلا به کرونا، ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه این دانشگاه بستری شدند، گفت: در همین مدت ۶ بیمار نیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.

او افزود: در حال حاضر ۷۳۸ بیمار با علایم ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۱۶۸ نفر آن‌ها با حال عمومی بد تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

موسوی ادامه داد: ۱۵۷ بیمار بهبود یافته هم شبانه روز گذشته از بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران مرخص شده اند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل با اشاره به پذیرش ۳۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا، شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل و ترخیص ۳۹ نفر با بهبودی نسبی در این مدت، از بستری ۱۷۳ بیمار در بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.

دکتر جلالی شمار بیماران بدحال بستری با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی این دانشگاه را ۳۷ نفر اعلام کرد.

او افزود: ۳ نفر شبانه روز گذشته در حوزه زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل جان باختند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: