به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، این مجمع صبح امروز چهارشنبه برگزار شد ودر نهایت رضا رودگر تک کاندیدای احراز پست ریاست این هیئت با کسب 11 رأی برای مدت 4 سال دیگر به عنوان رئیس هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء استان البرز انتخاب و در سمت خود ابقاء شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرزدر این مجمع انتخاباتی با بیان اینکه استعدادیابی یکی از مهم ترین رکن های توسعه ورزش به ویژه در بخش قهرمانی محسوب می شود گفت: انتظار داریم در 4 سال آینده با برنامه ریزی منسجم تر و تلاش بیشتر شاهد شکوفایی و رشد روز افزون این رشته در استان باشیم.

مجتبی جانعلی افزود: رئیس منتخب هیئت می بایست نسبت به استفاده از ظرفیت صنعتی استان و پتانسیل بخش خصوصی برای کمک به این رشته و حضور در مسابقات کشوری به نحو احسن استفاده کند.

جانعلی با بیان این که " سانس های رایگان در اختیار هیئت قرار خواهیم داد " گفت: این آمادگی را داریم به هر مقدار که مورد نیاز بیماران خاص و پیوند اعضاء است، سانس رایگان در سالن ها و مجموعه های ورزشی در اختیار هیئت قرار دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز ارتباط و تعامل با فدراسیون، اداره کل و هیئت های شهرستان ها را بسیار مهم ارزیابی و تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با هر آنچه که در توان و ظرفیت دارد از هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء حمایت خواهد کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: