به گزارش برنا؛ اگر درنظر دارید بهمراهی یک پسر نپتون در جریان زندگی به شنا بپردازید اختیار عقل و هوشتان را کاملاً بدست وی نسپارید . حواس تان را جمع کنید چون ممکنست او , بمناسبت ستارگانی که در دیده دارد , جزر و مد را از یک دیگر تشخیص ندهد .

مرد متولد این ماه میتواند دقیقاً همان چیزی باشد که شما میخواهید و یا دقیقاً همان چیزی باشد که نمیخواهید . یک موج موافق در زندگی برای او به معنای شانس و موفقیت است . فقط نیاز به کمی تصمیم گیری و فعالیت و بر طرف کردن پرده رویا ها از مقابل دیدگان دارد . و مشکل اینجاست که بعضی از این موجودات بزرگ ترین امواج شانس و ترقی را صرفاً نمیبینند .

او ضعیف نیست . موضوع فقط این است که زل زدن بیش از حد به یک ستاره نقره ای رنگ که رو به خاموشی میرود , او را از مشاهده انوار طلائی خورشید باز می دارد . البته تمام آنها اینچنین نیستند ولی می‌توان گفت که اکثرشان رویا پردازان قابلی هستند .

بهر حال همیشه جای امیدواری هست ! و اگر چه جهان به رویای لطیف و رمانتیک او نیازمند است , خود او نیز محتاج ” حرکتی ” برای گذران زندگیست . و زمانی که این حرکت را آغاز میکند , همان استعداد و قدرت تصور و تخیل بهمراه فکر روشن بکمکش می‌آید و او را بسوی اهداف حساس و با ارزشی راهنمائی میکند که شهرت و محبوبیت برایش به ارمغان می آورد .

اما بگذارید باهم روراست باشیم . اگر او بالای 25 سالگی است و هنوز مدی در زندگیش اتفاق نیفتاده است محتاج دعا و نظر و نیاز است . البته از نظر شخص خودش ممکن است کاملاً احساس موفقیت کند , اما برای زندگی خانوادگی چندان امیدوار نباشد چون اگر او ازآن نوعی باشد که رویاها به اندازه کافی خوشحالش کنند , دیگر دلیلی برای تغییر وضعیت نخواهد دید . اگر خواستید او را برای کاری تشویق کنید در مرحله اول کارهای هنری را پیشنهاد کنید .

او با آنهمه احساس رمانتیک , اگر تن به فعالیت دهد و پرده های خیال را کنار زند , می‌تواند بهترین نویسنده , هنر پیشه , موزیسین , و یا نقاش بشود . بگذارید عقیده خودم را درباره متولدین این ماه برای شما بگویم .

به نظر من متولدین ماه اسفند یک ” رویای متحرک و متبسم ” هستند . ولی اگر از این حالت رویائی , که صرفاً بدلیل حساسیت , ساده لوحی , و زودرنجی بیش از حد ایشان است خارج شوند , دوست داشتنی ترین موجود روزگار میشوند , اگر چه که حتی زمانی که غرق در خیال می باشند بازهم دوست داشتنی ترین هستند .

ولی اصل موضوع این است که در حالت فعالیت روحی و جسمی « وضعیت آخر » , علاوه بر دوست داشتنی بودن , بعلت هوش و زیرکی و انرژی خاص خودشان , موفق و قابل احترام نیز خواهند بود . ودر این وضعیت باید بگوییم که آنها نورعلی نور هستند , یعنی تمام محاسن را یکجا دارا می باشند . محاسنی که در آرزوها جای دارد .

مرد متولد ماه اسفند هیچ تعصبی ندارد . او با همه ی احساس همدردی می‌کند و همه ی را درک می‌کند . بطوریکه حتی درباره آنها که در جزیره لختی ها زندگی می کنند هرگز , پیش از آنکه خودش شروع به پابرهنه راه رفتن بکند , عقیده ای ابراز نمی دارد . حتی در آن زمان هم انتقادی نمیکند درضمن هیچ مسئله ای او را شوکه نمی‌کند .

تمام اتفاقات زندگی برای او جزئی از زندگی ودر نتیجه عادیست . او کنجکاو است و می کوشد درضمن همدردی و پیدا کردن راه حل , قضاوتی عادلانه نیز داشته باشد . احتمال این که این دوست خوب , یکی دو تا از رازهای دوستان را برملا کند هست ولی یقیناً از روی قصد و منظوری نخواهد بود .

متولدین ماه اسفند گاهی اوقات قبل از فکر کردن صحبت میکند و متاسنه درک این مطلب که برداشتن سرپوش اسرار دیگران میتواند خطرناک و زیان آور باشد برایش مشکل است . او به سختی متوجه می‌شود که ممکن است افرادی که سوء نظر دارند از گفته او بنحوی سوء استفاده کنند .

متولدین این ماه طبق معمولً آرام صحبت می کنند و متین می اندیشند . آنها سعی می کنند کاری بکار کسی نداشته باشند گرچه که مسائل دوستان و همسایگان لحظه ای آنان را تنها نمی‌گذارد , و علت این است که آنها بسیار ” زیبا ” گوش می کنند .

آنها چنان با علاقه خوش قلبی به درد دلها گوش می سپارند که اشخاص برای بیان قصه ها و غصه هایشان وسوسه میشوند . و به همین دلیل اگر مایلید با یک مرد متولد این ماه زندگی خوشی داشته باشید , یادتان باشد که گوشهای او دیگر نیازی به شکوه و شکایت ندارد و لبریز از انواع گرفتاریها و مصیبت ها هستند . بر عکس , او احتیاج به استراحت و تجدید قوا دارد .

روحیه متولد ماه اسفند دقیقاً شباهت به یک اسفنج دارد که همه ی چیز را جذب میکند . خوب , بد , تاریک , روشن , غمناک یا شاد کننده فرقی نمی‌کند . هرچه در محیط اطرافش باشد او را به طرف خود میکشد . به همین دلیل اطرافیان بدشان نمی‌آید که در واقع خود رابه او تحمیل کنند و گوش و قلبش رابه اختیار خود در آورند . و به هیمن جهت اونیاز به استراحت و مسافرت‌های گاه طولانی دارد تا قلبش را دوباره خالی و آرام کند .

و شما هرگز لحظات سکوت و آسایش او را بر هم نزنید . او باید سفر کند , درکنار آبشار دراز بکشد ودر داخل جنگل پیاده روی کند , و این کارها را باید به تنهائی انجام دهد , تا موفق شود گره های روحش را باز کند و دوباره شاد و خندان بسوی شما پر بکشد , ببخشید منظورم این است که شنا کند .

بخاطر داشته باشید که ماهی بیش از حد حساس است . کمی خجالتی بودن و حیای او نیز بدلیل آگاهیش از حد و حدودیست که باید برای خود منظور کند او به کسی احتیاج دارد که ارزشهای واقعیش را بشناسد و اگر شما مورد تحسین او هستید هرگز تشویق و ترغیب رافراموش نکنید .

احتمالاً او در کلاس یوگا یا تمرینهای آرامش روح و امثال آن نام نویسی کرده است . او عاشق مسائل اسرار آمیز , ارتباط با ارواح و روی هم رفته دنیای ناشناخته هاست .

ممکن است در علم ارقام و ستاره شناسی و تناسخ نیز مطالعاتی داشته باشد او نیز مانند همزادانش یعنی متولدین تیر ماه و آبان ماه , با درک و آگاهی از علوم قدیمه و اسرار آمیز به دنیا آمده است و این مطالب برای آرامش روح او بسیار مفید می باشند , تعادل احساسی او را حفظ می کنند و میتواند لنگرگاهی برای امواج خروشان خیال تصورش باشند .

مردان متولد ماه اسفند گاه و بیگاه درچار افسردگی و غم می‌شوند ولی با دستیابی به یک وسیله مطمئن میتوانند خیلی سریع آب های گل آلود رابه عقب برانند و به سطح شفاف و آرام برسند .

بعضی از آنها نیز کمی در کارهای خانه دخالت میکند و سرو صدائی نیز به راه می‌اندازند ولی من به شما قول شرف می دهد که داد و بیداد آنها اصلاً شباهتی به صدای مردان متولد اردیبهشت ندارد . می‌بینید که شما چقدر خوشبخت هستید ؟

این مرد باوجود آنکه بسختی میتواند به عمق خود سفر کند , مشکلی برای شکافتن دیگران ندارد . فریب دادن او بسیار دشوار است چرا که او مستقیم جهت دیگر را مشاهده میکند . اما ایشان , اگر تصمیم بگیرند , براحتی شما را گول می‌زنند . شما نمیتوانید چیزی را از او پنهان کنید . بعضی از متولدین این ماه تمام کارهای خودرا بنحو اسرار آمیزی انجام میدهند مثلا تلفن منزلشان رابه یک اسم رمز در دفتر تلفن ثبت می کنند و آدرسشان رابه کسی نمی‌دهند . آنها شب ها خواب یک مخلوق عجیب وغریب را می‌بینند که با اشاره انگشت آنها را تبدیل به شماره میکند و تمام راز و رمزشان را کشف میکند .

شاید آنکه شما با او طرف هستید از این نوع نباشد ولی مطمئناً اگر از او بپرسید که ده دقیقه قبل کجا بوده خواهت گفت برای خرید سیگار رفته بوده در حالیکه در واقع مشغول شستن ماشینش در پارکینگ بوده است . علت اینکارش را از من نپرسید , چون خود او هم نمی‌داند . لابد این ارثی است که از متولدین خرداد ماه به او رسیده است . در ثانی اگر اینکار او را خوشحال می‌کند , ما که بخیل نیستیم .

حسادت در وجود او نقشی ندارد . و اگر دارد او چنان هنر پیشه ماهریست که هرگز بروز نمیدهد . اما در حال او یک مرد است که بیش از هر مرد دیگری حساس و رمانتیک می باشد و طبیعت بسیار ملایمی دارد .

درضمن یادتان باشد که شما باید احساس حسادت خودرا بازرسی کنید , او برای همه ی همدردی میکند !و دست خودش هم نیست . این طبیعت اوست که مجبورش میکند با همه ی مهربان باشد و همه ی را دوست داشته باشد ؟ او ماهی های رنگارنگ و زیبا را شناکنان دنبال می‌کند . اما با کمی سعی و کوشش میتوانید او را سر براه کنید ودر عوض از مصاحبت شخصی برخوردار شوید که راجع به هر مطلبی در زیر آسمان کمبود اطلاعاتی دارد و صحبت کردن با او خالی از لطف نیست .

بگذارید تا یادم نرفته یک راه برای فریب دادن این مرد به شما یاد بدهم . در زمانهائی که او دچار حالتهای سر درگمی و افسردگی و بدخلقی می‌شود و آب های گل آلود جلوی دیدگانش را میگیرد , یک لباس زرد رنگ بپوشید , لبخند بزنید , کارهای خانه را پشت اکواریوم پنهان کنید , چند بلیط سبز رنگ برای باغ وحش یا پارک تفریحی بخرید و خلاصه دست او را بگیرید و ببرید .

علاوه بر آن همیشه بخاطر داشته باشید که هر توقع و انتظاری از او دارید , باید خودتان مثال و نمونه خوبی ازآن باشید . او بسیار تاثیر پذیرست و روش شما را در زنگی الگوی خود قرار خواهد داد . این مطلب بسیار جالبی درباره خصوصیات متولدین این ماه است . آنها بی اختیار به دنبال یک راهنما و آنکه جلوی صف ایستاده براه می افتند و دستورات او را موبمو اجراء می کنند . بخصوص اگر رهبر گروه نزدیک به آنها و مورد احترامشان باشد .

بچه ها او را پدری سراپا شادی و احساس مییابند . او آنها رابه ساحل دریا و برای شنا و قایقرانی می‌برد و به کمک آنها آدمک برفی می سازد . به آنها یاد می دهد که روی سرخود بایستند و یوگا تمرین کنند .

برایشان ریتمهای قدیمی را زمزمه میکند و ادای تمساخ آبی رنگ را در می آورد . بچه های او موجوداتی متعادل و فهمیده بار می‌آیند و اینرا از طبیعت خاص پدر خود دارند که می‌تواند پرنده کوچکی را بدون چیدن بال یا فشردن و ترساندن مدتهای در کف دست خود نگاه دارد . سایت تالاب: او به مشکلات کوچولوی آنها گوش می دهد و مغز و فکرشان را پرورش می دهد . شما هم می‌توانید بینی آنها را پاک کنید و لباسشان را عوض کنید . این ترکیب خوبی خواهد بود !؟

مراقب باشید که هرگز پا بر روی رویاهای این مرد نگذارید . او نه این گناه شما را می بخشد و نه فراموش میکند . به او فرصت دهید که رویاهایش رابه حقیقت تبدیل کند و کشتی تصوارتش رابه ساحل امن و آرام برساند .

در مسائل احساسی و عاطفی , این مرد نیاز به تداوم دارد . یعنی مطلب برای او عادی و بی تفاوت نمیشود و باید مرتباً وفاداری و فداکاری را بگوشش زمزمه کنید . امیدها و آرزوهای او باید پیوسته با مهر و محبت آبیاری شود و حشرات انتقاد و بهانه جوئی از اطراف ریشه وجودش دور گردند .

قلب او سرچشمه امید است . آن را آهسته و با ملایمت لمس کنید که اگر سرچشمه و منبع اصلی چیزی بشکند و خشک شود , برای همیشه از معرض خارج خواهد شد .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: