به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ آخرین اردوی آمادگی بازیکنان تیم ملی تنیس روی میز بانوان و آقایان ایران برای حضور در رقابت های دوحه(قطر) با انجام تست کرونا همه افراد حاضر و اعلام منفی بودن تست های آنها در تهران آغاز شد.
 
این مرحله از ادوی تیم ملی تنیس روی میز بزرگسالان کشورمان با حضور 7 ورزشکار از امروز چهارشنبه 29 اسفندماه در سالن امیر احتشام زاده مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
 
در بخش آقایان نوشاد و نیما عالمیان نمایندگان کشورمان در سالن امیر احتشام زاده مجموعه انقلاب زیر نظر جمیل لطف اله نسبی مربی با دانش کردستانی آخرین تمرینات خود را قبل از اعزام به رقابت های انتخابی المپیک دوحه در قطر انجام می دهند.
 
با تشخیص کار فنی تیم ملی تنیس روی میز کشورمان آریا امیری و متین لطف الله نسبی دو پینگ پنگ باز شایسته کردستانی نیز به همراه محمدعلی روئین تن ، امین احمدیان ، حمیدرضا طاهرخانی در این تمرینات حضور دارند.
 
همچنین میدیا لطف اله نسبی مربی جوان و آینده دار کردستانی نیز به عنوان مربی در کنار سرمربی تیم ملی تنیس روی میز حضور دارد، ضمن اینکه محمدرضا میرالماسی مدیر تیم های ملی بر کار ملی پوش نظارت دارد.
 
در بخش بانوان ندا شهسواری و شیما صفایی نمایندگان کشورمان در بخش بانوان بهمراه حریفان تمرینی و زیر نظر حمیده ایرانمنش سرمربی تیم ملی تمرینات خود را در سالن شهید عضدی آغاز کرده اند.
 
ملی پوشان تیم تنیس روی میز کشورمان خود را برای رقابت های انتخابی المپیک که طی روزهای 28 تا 30 اسفندماه به میزبانی دوحه در کشور قطر برگزار خواهد شد، آماده می کنند.
 
 
برنامه حضور ورزشکاران کشورمان در دوحه قطر :
۱. مسابقات کونتندر ۱۰ الی ۱۶ اسفندماه با حضور نوشاد و نیما عالمیان
 
۲. مسابقات استار کونتندر ۱۶ الی ۲۳ اسفندماه با حضور نوشاد و نیما عالمیان
 
۳. انتخابی جهانی المپیک ۲۴ الی ۲۷ اسفندماه با حضور ندا شهسواری، شیما صفایی، نوشاد و نیما عالمیان
 
۴. انتخابی المپیک در آسیا ۲۸ الی ۳۰ اسفندماه با حضور نوشاد و نیما عالمیان ، ندا شهسواری و شیما صفایی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: