به گزارش خبرگزاری برنا ایلام، عباس شمس اللهی در جریان بازدید از این آزمون، افزود: مواد این تست شامل بارفیکس، پرش جفت پا، دراز نشست، دو 45 متر و دو 540 متر بوده که در این آزمون میزان سرعت و قدرت انفجاری ماهیچه ها، استقامت و چابکی نیروهای امداد و گازبان توسط داوران ارزیابی شد.

 وی با بیان اینکه در مرحله اول این آزمون مجموعاً 125 نفر از پرسنل امداد و گازبان استان شرکت کرده اند، اظهار داشت: آزمون پرسنل شهرستانهای حوزه مرکز و شمال استان و همچنین نواحی مهران، صالح آباد و ملکشاهی در دو گروه در شهر ایلام برگزار شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه آزمون پرسنل شهرستانهای حوزه جنوب استان که شامل دهلران، آبدانان، بدره و دره شهر می باشد نیز در دو گروه در شهر آبدانان انجام شد، تصریح کرد: داوری و نظارت این موضوع توسط هیأت آمادگی جسمانی تربیت بدنی استان انجام شده است و در این راستا  پنج نفر از داوران برجسته استان برای همکاری و اجرای این ارزیابی، تعیین شدند .

شمس اللهی با بیان اینکه در مدت زمان اجرای این آزمون، یکدستگاه آمبولانس به همراه پزشک و پزشکیار برای شرایط اضطراری پیش بینی شده بود، خاطرنشان کرد: به منظور رعایت شرایط موجود در خصوص ویروس کرونا، علیرغم وضعیت آبی استان پروتکل های بهداشتی و پیشگیری رعایت شده و با تب سنجی و استفاده از نرم افزار ماسک غربالگری کلیه نفرات انجام شد.

وی ادامه داد: نتایج برگزاری این آزمون بر اساس جدول و دستورالعمل مذکور مشخص و نیروها ضمن شناخت وضعیت خود، برنامه ریزی های آتی برای حفظ و بهبود شرایط و آنالیزهای لازم انجام می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: