به گزارش خبرگزاری برناازلرستان؛ ستاد ساماندهی جوانان شهرستان بروجرد با حضور حسن بلوریان معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بروجرد، محمود رحمتی رییس ورزش و جوانان ودیگر اعضای عضو ستاد با محوریت هویت ملی و انقلابی برگزار شد.

 معاون فرمانداری بروجرد در خصوص هویت ملی و انقلابی خواستار توجه بیشتر به جوانان  و استفاده از پتانسیل آنها جهت پیشبرد اهداف انقلاب پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب شد.

همچنین رحمتی رییس ورزش وجوانان بروجرد با بیان اینکه هویت ملی و انقلابی بسیار گسترده است، اهم سرفصل های بیانیه گام دوم انقلاب را ثبات و امنیت و حفظ تمامیت ارضی ،موتور پیشران در عرصه علم و فناوری ،مشارکت مردمی ،ارتقاء بینش سیاسی ،عدالت، افزایش معنویت و اخلاق در فضای عمومی ،ایستادگی در برابر زورگویان و ستمگران دانست.

او بیان کرد:  در جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب واحدهای تولیدی و شرکت های دانش بنیان که قشر جوان متولی آن باشند با ارائه معرفی نامه از اداره ورزش و جوانان به مدت دو سال معاف از مالیات می شوند.

رحمتی در پایان به مصوبه ارائه طرحی با موضوع اهمیت خانواده در دانشگاه آیت الله بروجردی در جهت رفع آسیب های اجتماعی  گریبانگیر خانواده اشاره کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: