به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، سیدوحید حسینی افزود: انیمیشن کوتاه "من آلیس نیستم اما اینجا سرزمین عجایب است" به نویسندگی و کارگردانی "مهدیه سادات احمدی سلیمانی" به بخش پویانمایی و فیلم کوتاه "دروغ سفید" به بخش فیلمهای موبایلی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی راه یافتند.

وی اضافه کرد: فیلمنامه کوتاه "دست چپ من" به نویسندگی "نسرین محمدپور" به بخش فیلمنامه، فیلمهای مستند کوتاه "عمه اشرف" به نویسندگی و کارگردانی "نسیم سهیلی" و "شریک" به نویسندگی و کارگردانی "کمیل سهیلی" از مشهد به بخش مستند چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی راه یافتند.

مدیر دفتر انجمن سینمای جوانان خراسان رضوی گفت: فیلمهای کوتاه "فیلمرغ" به نویسندگی و کارگردانی "امیرمسعود سهیلی" و "شوفر" به نویسندگی و کارگردانی "رضا نجاتی" هم به بخش داستانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی راه یافتند.

حسینی افزود: چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری "سعید نجاتی" با محوریت سیره علمی و عملی امام رضا(ع) به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان چهارم تا هفتم اسفندماه در گرگان برگزار می‌شود.

وی همچنین از ساخت یک فیلم جدید توسط این انجمن خبر داد و گفت: فیلمبرداری فیلم کوتاه "قضاوت" به نویسندگی و کارگردانی مشترک "الهه ابراهیمی" و "ابوالفضل فریدا" و تهیه کنندگی دفتر انجمن سینمای جوانان ایران در مشهد به پایان رسید و وارد مرحله پس از تولید شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: