به گزارش خبرگزاری برنا_یزد؛ "علی اصغر زحمتکش" رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با بیان اینکه اعتماد خوب مهندسان و استقبال عالی مالکان از طرح ویژه تخفیف، دلیل اصلی ورودی این حجم از کار به سازمان بوده است، افزود: در زمان اجرای طرح ویژه تخفیف خدمات مهندسی با اهتمام مدیران و پرسنل سازمان و بخصوص حوزه خدمات مهندسی و مالی، عملکرد درخشانی به ثبت رسید.

وی تاکید کرد: در زمان اجرای طرح، همکاران واحد های خدمات مهندسی و مالی بصورت دو شیفته صبح و عصر فعال بودند که  بالغ بر 212 مورد پرونده از طرح تخفیف بهره مند شدند.

زحمتکش با بیان اینکه با اجرای طرح تخفیف ویژه خدمات مهندسی 152 هزار و 927 متر مربع پروژه به سازمان وارد شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه پرداخت نقدی هزینه خدمات مهندسی یکی از شروط بهره مندی از طرح تخفیف بوده است خوشبختانه با سپرگذاری بلند مدت  نقدینگی حاصل از طرح، علاوه بر کاهش مشکلات و حذف هزینه های ناشی از نگهداری و وصول چک ها، تخفیف ارائه شده، از محل  درآمدهای ناشی از سپرده گذاری جبران خواهد گردید.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد عنوان کرد:  با پایان طرح،  رکوردی بی نظیر ثبت شد و در روز آخر اجرای طرح، بالغ بر 122 مورد پرونده ساختمانی بر روی سامانه ارجاع نظارت، در انتظار اعلام داوطلبی مهندسان ناظر قرار گرفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: