به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ نشست کمیته کراس فیت لرستان به مناسبت هفته جوان در خانه جوان خرم آباد باحضور محسن رحمتی رئیس کمیته کراس فیت و افشار خسروی نایب رئیس کمیته کراس فیت استان ودیگر اعضای این کمیته برگزارشد.

رئیس کمیته کراس فیت لرستان در این جلسه ،اظهارکرد: لرستان دارای جوانان  قدرتمند و با انرژی است  که به راحتی می توانند در سطوح مختلف جهانی عرض اندام کنند زیرا رشته کراس فیت یک رشته قدرتی و ترکیبی از رشته‌های ورزشی دیگراست  که تقریبا می‌توان گفت مکمل رشته‌های ورزشی دیگر بوده و با عنایت به این موضوع که جوانان لرستانی از لحاظ فیزیکی و قدرتی در سطح خوبی قرار دارند به جرأت می‌توان گفت این جوانان در صورت جذب و ترغیب به این رشته موفقیت های قابل توجهی را به ارمغان خواهند آورد.

محسن رحمتی افزود:  با توجه به اینکه ما در استان قدرت و انرژی زیادی داریم اما باید خودرای بودن را کنار بگذاریم و منافع جمعی را فدای منافع فردی نکنیم که اگر با همین شعار پیش رویم حتماً لرستان پیروز میدان خواهد شد و آینده ای درخشان را در رشته نوظهور کراس فیت پیش رو دارد.

مسئول سمن ورزشکاران پویای‌افلاک تصریح کرد: اگر  به جوانان لرستانی مخصوصا قشر ضعیف جوانان بها داده شود در این صورت این سرمایه های ارزشمند  بدون شک در زمینه کراس فیت در سطوح بین المللی حرفی برای گفتن دارند؛از طرف دیگر با توجه به اینکه متاسفانه این رشته در میان جوانان به صورت ناشناخته باقی مانده است و جوانان بسیاری هنوز اسم این رشته را نیز نمی‌دانند هیئت کمیته کراس فیت استان تمامی تلاش خود را در راستای شناساندن و راغب نمودن این قشر طلایی انجام خواهد داد.

رحمتی بیان کرد:اگر فردی در زمینه ورزش کراس فیت استعداد خاصی داشته باشد ولی هزینه لباس های ورزشی و باشگاه و تمرینات خاص کراس فیت را در توان خود نداشته باشد با این افراد همکاری‌های لازم صورت می‌گیرد بدین صورت که لباس ورزشی توسط سمن ورزشکاران پویای‌افلاک به مدیریت اینجانب که هم اکنون ریاست کراس فیت استان لرستان را نیز در اختیار دارم تامین می‌شود و باشگاه مجهز سرکار خانم مرادخانی در بخش بانوان و باشگاه مجهز جناب آقای بازوند در بخش آقایان به صورت رایگان برای این افراد آموزش‌های لازم را ارائه خواهند داد.

او گفت: امیدواریم با همکاری مسئولین جوانان باور و جوان یاور می توان در بهبود و ترغیب این رشته در میان جوانان گام های موثری را برداشت.

گفتنی است؛ بنابر  مصوبات این جلسه  در آینده‌ای نزدیک کمیته شهرستان ها نیز معرفی شوند تا این رشته به صورت رسمی با جدیت کامل به فعالیت خود ادامه دهد.

همچنین در این‌جلسه طی حکمی جناب آقای شهاب خاکی به عنوان دبیر کمیته کراس فیت استان و سرکار خانم عاطفه صادقی خبرنگار خبرگزاری برنا در لرستان  به عنوان مسئول روابط عمومی کمیته  کراس فیت استان  منصوب شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: