به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، همزمان با نیمه شعبان و با حضور و دستور استاندار آذربایجان غربی طرح ساماندهی محور خوی - ایواوغلی در مسیر بزرگ‌ترین مرز زمینی کشور و دروازه ورود  ایران به اروپا کلنگ زنی شد.

استاندار آذربایجان غربی در آئین کلنگ زنی طرح ساماندهی محور خوی - ایواوغلی با حضور نماینده مردم شهرستان های چایپاره و خوی، مدیرکل راهداری و حمل و‌نقل جاده ای آذربایجان غربی و جمعی از مسئولین  استانی و شهرستانی ضمن تبریک ولادت منجی عالم بشریت و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) و با اشاره به اینکه جهش های قابل ملاحظه ای در شاخص های عقب مانده استان در طی دولت تدبیر و امید صورت گرفته که کم نظیر است، گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و اهتمام جدی دولت پروژه های زیرساختی از جمله بیمارستان، دریاچه ارومیه، تالار مرکزی و زیرساخت های حمل و نقلی تا پایان دولت به اتمام می رسد.

محمدمهدی شهریاری افزود: دولت با وجود کاهش شدید درآمدهای نفتی که ناشی از تحریم های هشت ساله دشمن بوده توانسته در هر گوشه ای از کشور فعالیت های عمرانی را اجرا کند.

استاندار آذربایجان غربی ساماندهی محور خوی_ ایواوغلی با ۳۶ میلیارد تومان را در راستای توسعه متوازن و تکمیل کریدور غرب کشور، دانست و افزود: آسفالت ۲۰۰ کیلومتر راه روستایی و احداث ۲۴۰ کیلومتر انواع راه بخشی از تلاش دولت برای بهبود شاخص حمل و نقل در این استان بشمار می رود.

شهریاری در ادامه به ضرورت همگرایی، همدلی و همکاری همه ارکان برای تحقق شعار سال در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: سال گذشته ۹۰ واحد تولیدی راکد احیا شد و امسال نیز برای ۱۰۰ واحد برنامه ریزی شده است.

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: