به گزارش برنا؛ سعید کشمیری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۴ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۲۱ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر ۱۶۶ نفر است.

وی با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: ۲۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۶ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر تا کنون ۸۹۴ نفر از هم استانی‌های خود را در اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌ایم.

وی گفت: خوشبختانه امروز مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان بوشهر به ثبت نرسیده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۲۹  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۱۷ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‎‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۲۳هزار و ۲۹۹ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: