به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، در نیمه نخست این مسابقه هر ۲ تیم حملاتی را بر روی دروازه یکدیگر انجام دادند که در ثانیه‌های پایانی این نیمه، پاس علی نعمتی مدافع تیم پدیده از سمت چپ در مقابل دروازه به امین قاسمی نژاد، مهاجم این تیم رسید و او با ضربه نوک پا دروازه تیم مهمان را باز کرد.

در نیمه دوم این مسابقه بعد از حمله تیم پرسپولیس و در حالی که مدافعان تیم میزبان، توپ را برگشت داده بودند، میلاد سرلک از تیم پرسپولیس با یک شوت محکم از داخل محوطه جریمه گل تساوی تیم مهمان را به ثمر رساند. این بازیکن یک شانس دیگر گلزنی نیز در این نیمه داشت که توپ او به تیرک تیم پدیده برخورد کرد.

با کسب این تساوی، تیم پدیده با کسب ۲۴ امتیاز از ۱۹ بازی در همان جایگاه یازدهم و پرسپولیس با ۳۸ امتیاز در رتبه دوم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر باقی ماند.

علی صفایی قضاوت این مسابقه را بر عهده داشت و علیرضا ابوالفضلی و امیر محمدداودزاده او را در امر داوری کمک کردند.

پیش از آغاز مسابقه یاد پرهام غلامی، نوجوان مشهدی علاقه مند به فوتبال، که چند روز پیش دار فانی را وداع گفته بود، ‌ در حضور برخی از اعضای خانواده اش گرامی داشته شد.

تیم پدیده در دیدار بعدی خود روز بیستم فروردین ماه با ذوب آهن اصفهان دیدار می‌کند و پرسپولیس روز نوزدهم فروردین با نساجی مازندران مسابقه خواهد داد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: