به گزارش خبرگزاری برنا؛ "مسعود شریعتی" مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در دیدار با "مسعود سلطانی‌فر" وزیر ورزش و جوانان گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های نیمه تمام ورزشی استان را ارائه کرد و خواستار حمایت های لازم برای تکمیل پروژه های نیمه تمام شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این نشست از روند تکمیل پیست مسقف دوومیدانی استان گزارشی بیان کرد و دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان هم با اعلام عدم رضایت از  روند تکمیل این پروژه اعلام کرد که تذکرات لازم به شرکت تجهیز و نگهداری از اماکن ورزشی و همچنین پیمانکار این پروژه خواهم داد تا هرچه سریعتر این پروژه به بهره برداری برسد.

شریعتی اعلام کرد: با پیگیری های صورت گرفته تا پایان دولت تدبیر و امید بیش از 25 پروژه نیمه تمام ورزشی افتتاح و به بهره برداری می رسد.

در این دیدار لیستی از زمین های چمن مصنوعی روستایی در حال احداث استان یزد تقدیم وزیر ورزش و جوانان شد که مقرر شد جهت تامین چمن این پروژه ها حمایت های لازم صورت گیرد.

همچنین نامه دکتر "محمدعلی طالبی" استاندار یزد در جهت تامین اعتبارات لازم جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی استان به وزیر ورزش و جوانان تقدیم شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: