به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز؛ نورمحمد فردی اظهار کرد: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در سراسر کشور برگزار می گردد.

وی افزود: مقدمات کار طبق قانون و جدول زمان بندی انتخابات فراهم شده و از روز دوشنبه ۱۶ فروردین داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستایی می توانند به مدت یک هفته برای ثبت نام اقدام کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز تصریح کرد: ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا از روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه آغاز و تا پایان ساعت ۱۸ عصر روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه مجموعه به مدت ۷ روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر ادامه خواهد داشت.

وی افزود: داوطلبان به چهار روش می توانند ثبت نام کنند که روش نخست از طریق اپلیکیشن موبایلی،  بارگذاری از پورتال وزارت کشور و دریافت کد رهگیری است.

 فردی گفت: روش دوم ثبت نام از طریق نسخه کامپیوتری و دریافت کد رهگیری و روش سوم ثبت نام از طریق دفاتر پیشخوان دولت و دریافت کد رهگیری روش چهارم ثبت نام از طریق مراجعه حضوری به بخشداری های استان از ساعت ۸ الی ۱۸ عصر است.

وی تاکید کرد: برابر ماده ۳۲ قانون بندهای  ۱،۲،۳  مسئولینی که مشمول استعفا می شوند باید قبل از ثبت نام استعفا داده و به هیچ وجه در آن پست مشغول نباشند و هنگام ثبت نام اصل استعفا نامه را ارائه دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز با اشاره به این که تمهیدات و زیر ساخت لازم برای برگزاری انتخابات آینده فراهم شده است افزود: برنامه ریزی لازم صورت گرفته که بتوانیم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مشارکت حداکثری داشته باشیم زیرا حضور مردم و مشارکت حداکثری آنها علاوه بر این که باعث یاس و ناامیدی دشمنان می شود باعث اتحاد، انسجام و استحکام نظام نیز خواهد بود بنابراین از کلیه کسانی که تمایل و شرایط لازم را برای ثبت نام دارند دعوت می شود در فرصت تعیین شده برای ثبت نام اقدام نمایند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: