به گزارش خبرگزاری برنالرستان؛ به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پلدختر امروز۱۲۶نفر به افراد کرونا مثبت این شهرستان اضافه شده است.

این گزارش می افزاید:متاسفانه مردم دچار عادی انگاری شده اند واین همان نقطه ایست که می تواند فاجعه بیافریند.

 متاسفانه مردم با جان خود بازی می کنند و نمی توان همه کارها را با قهوه قهریه و زور پیش برد.به عنوان مثال چه کسی با چه نیرویی می توانست از دورهمیهای شب دوازدهم و  روز سیزدهم جلوگیری کند؟

هم اکنون بیش از ۱۵نفر در بخش کرونا بستریند و بعد از مدتها یک مورد مرگ کرونایی نیز اتفاق افتاده و این  درحالیست که  در ایام پایانی سال۹۹ تا مرز تعطیلی بخش کرونا هم پیش رفته بودیم.

روابط عمومی شبکه بهداشت پلدختر امکانات شهرستان و استان را برای مواجهه با این موج جدید وعظیم ناکافی می داند و به مردم هشدار جدی می دهد که کرونا تمام نشده بلکه دراشکال و ورژن های جدید و خطرناکتر ظهور کرده است وهر کس در وهله اول باید خود مراقب سلامت خویشتن باشد

.به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت پلدختر  هم اکنون نقطه به نقطه شهرستان درگیر کروناست و به عنوان مثال و طبق آخرین آمار  روستاهای مورانی،احمد آباد قلعه نصیر،باغ جایدر ،تپه واشیان،گل گل وشهر سرابحمام به شدت آلوده به ویروس هستند به علاوه درگیری افراد  نوجوان و حتی کودک خردسال وشیرخوار به نحو بی سابقه افزایش یافته است .

گفتنی است؛ تا کنون ۱۴۹۱۵ آزمایش از مردم به عمل آمده و از این تعداد۳۶۳۲ نفر مثبت بوده اند که از میان آنان ۷۸ نفر به علت عوارض بیماری کرونا جان خود را از دست داده اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: