به گزارش برنا؛ سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 41 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 27  نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی بیان داشت: در شبانه روز گذشته در منطقه کاشان 41 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که از این تعداد ۶ نفر اهل توابع منطقه کاشان، ۱ نفر اهل آران و بیدگل، ۱ نفر اهل محلات و ۲۷ نفر اهل کاشان هستند.

 این مقام مسئول افزود: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 97 سال و حداقل سن 17 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل 6 بیمار جدید بستری شده است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 218 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 198 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 20 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 22 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 20 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 2 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

این مقام مسئول در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

 سیدعلیرضا مروجی افزود: تاکنون 150 هزار و 626 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون نه هزار و 212 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: