به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان؛ خادمی روز پنجشنبه در  چهارمین جلسه برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان با تقدیر از زحمات اعضای کنگره،اظهارکرد: در زمینه برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان فعالیت هایی از تابستان سال گذشته آغاز و طبق برنامه ریزی های انجام شده به خوبی در حال پیشروی است .

اوافزود: هدف از برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان، توسعه‌ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، به دنبال انجام یک کار پروژه ای نیستیم و این کنگره را با آمادگی کامل و اثرگذاری بالا برگزار خواهیم کرد .

خادمی تصریح کرد: در همین راستا همه دستگاه‌های اجرایی استان را برای برگزاری این کنگره بسیج کرده‌ایم و در کنار آن ها از ظرفیت تمامی اقشار و گروه ها نیز بهره گیری خواهیم کرد .

استاندار لرستان با اشاره به عملکرد قابل قبول کمیته ها در این رابطه تصریح کرد: به واسطه ی شیوع کرونا و تاثیر آن بر برگزاری گردهمایی هایی که نیاز به تجمع است، دچار محدودیت هایی شده ایم که کندی در انجام برخی از امورات را در پی داشته و باید با تلاش از برنامه ریزی عقب نمانیم .

 خادمی بیان کرد: تمام تلاش خود را می کنیم تا برنامه‌ای در شأن شهدا و مردم استان اجرا نماییم، ضمن آنکه آمادگی برای انجام کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان را در بازه زمانی کوتاهی داریم و در این رابطه از منابع استانی، ملی و کمک های مردمی نیز استفاده خواهیم کرد .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: