به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزرارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم افتتاحیه مسابقات بین‌المللی امام رضا(ع) گفت: بسیار خوشحال هستیم که اولین دوره مسابقات را در ایران برگزار و این مسابقات را به نام استاد باغبانباشی برگزار کردیم.

وی ادامه داد: مشهد میزبان ٩ کشور از قاره آسیا و اروپا است و این دوو میدانی و ورزش بوده است که تمام ورزشکاران در کنار هم قرار داده است.

وی عنوان کرد: برگزاری این دوره از مسابقات اقدامی بسیار ارزشمندی بود که امیدواریم بازهم شاهد این میزبانی‌ها در سطح کشور باشیم.

علی‌نژاد خاطرنشان کرد: امیدوارم ورزشکاران ایام خوبی را در شهر مشهد سپری کنند و خاطرات خوشی را داشته باشند. برگزاری این مسابقات باعث می‌‌شود که با فرهنگ ایران آشنایت

بیشتر داشته باشند.

وی در پایان گفت: جا دارد تشکر ویژه‌ای از استاندار خراسان رضوی ومدیرکل ورزش و جوانان همچنین مدیرعامل ورزشی آستان قدس داشته باشیم که این مسابقات را برگزار کردند.

وزارت ورزش و جوانان حمایت ویژه‌ای از فدراسیون دوومیدانی خواهد داشت تا بهترین عملکردرا داشته باشند.

در ادامه افتتاحیه اولین دوره رقابت‌‌های بین‌المللی جام امام رضا(ع)

صیامی رییس فدراسیون دوومیدانی در خصوص برگزاری اولین دوره رقابت‌های دوومیدانی بین‌المللی جام امام رضا(ع)اظهار کرد:جا دارد خیر مقدم به ورزشکاران و میهمان این دوره از مسابقات داشته باشیم.

وی تصریح کرد:خیلی خوشحال هستیم که برای نخستین بار میزبان مسابقات بین المللی بودیم و امیدواریم این دوره از مسابقات باعث پیشرفت مسابقات دوومیدانی باشد.

صیامی عنوان کرد:اگر بتوانیم در سطح آسیا میزبانی های زیادی داشته باشیم جایگاه این رشته را در سطح آسیا بالا خواهیم برد و قطعا باحضور ورزشکاران ایرانی و خارجی که در این مسابقات شرکت کردند قطعا

می‌توانیم در آینده شاهد پیشرفت این رشته در سطح آسیا و جهان باشیم.

رییس فدراسیون عنوان کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد که ورزشکاران ایرانی در المپیک افتخارآفرینی داشته باشند تا بتوانیم سطح بالایی از دوومیدانی ایران و آسیا را در سطح جهان نمایش دهیم.

در حاشیه افتتاحیه اولین دوره رقابت‌های بین‌المللی جام امام رضا(ع) امیرآذریان و هاشم صیامی از  خانواده سردار صیادشیرازی تقدیر کردند.

این دوره از مسابقات باحضور بیش از ۲۰۰ وررشکار از صبح امروز در ورزشگاه امام رضا(ع) در حال برگزاری است.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: