به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ دور رفت رقابت های فوتسال لیگ دسته یکم بانوان کشور در گروه چهارم که از روز 20 فروردین به میزبانی شهر کرج در استان البرز آغاز شده بود عصر روز چهارشنبه 25 فروردین ماه با برگزاری دیدارهای روز آخر به کار خود پایان داد.
 
دور رفت این مسابقات با حضور 35 تیم در هشت گروه 4 و 5 تیمی و به صورت متمرکز در شهرهای مختلف برگزار شد.
 
تیم های یاران سهرابی شهرستان دیواندره و هیئت فوتبال شهرستان مریوان به عنوان دو نماینده از استان کردستان در این رقابت ها حضور دارند.
 
تیم یاران سهرابی دیواندره در گروه چهارم با تیم های صدرا نکا، فدک تبریز، فجر کنگان و مبل کریمی البرز هم گروه است که رقابت های دور رفت این گروه به میزبانی استان البرز برگزار شد.
 
همچنین تیم هیات فوتبال شهرستان مریوان در گروه هشتم با تیم های مشتقین ایرانیان، سرخ پوشان زنجان، فوتسال بانوان پارسیان و بارسا رشت هم گروه است که مسابقات این گروه که قرار بود به میزبانی شهرستان مریوان و در سالن 1200 نفری مجموعه زاگرس این شهر برگزار شود با دستور ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان لغو شد.
 
تیم یاران سهرابی در دور رفت این مسابقات با سه بُرد و یک باخت مقابل میزبان گروه چهارم این رقابت ها 9 امتیاز کسب کرد و در جایگاه دوم جدول رده بندی لیگ دسته یکم فوتسال بانوان جای گرفت.
 
تیم مبل کریمی البرز میزبان گروه چهارم با 13 امتیاز در صدر جدول رده بندی این گروه در دور رفت قرار دارد.
 
طبق اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتسال کشور دور برگشت لیگ دسته یکم بانوان بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد و در پایان از هر گروه یک تیم به دور نهایی صعود خواهد کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: