به گزارش خبرگزاری برنا؛ آیت‌الله "محمدرضا ناصری" نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد در پیام جمعه این هفته به مذاکرات برجام اخیر در وین اشاره کرد و افزود: اعضای این تیم باید گوش به فرمان معظم رهبری باشند و تمامی تصمیم‌ها و اقدامات را با دقت بررسی و راستی آزمایی کنند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا و اروپایی‌ها همواره در قبال ایران به تعهدات خود در گذشته بسیار بدقول و بدعهد بودند ادامه داد: استکبار و غربیان در مذاکرات فقط به دنبال حفظ منافع خود و حامیان منطقه‌ای خود هستند و نباید به گفت و گو و مذاکره با دشمنان دل بست.

امام جمعه یزد اظهار کرد: دولت آمریکا و اروپا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خسارت زیادی به خصوص در حوزه اقتصادی با تحریم‌های ظالمانه خود بر ایران وارد ساخته و این اوضاع و احوال توسط آنها ادامه دارد، بنابراین باید خیلی مواظب ترفند آنها بود و هوشیاری نیاز است.

ناصری یزدی اظهار کرد: همانطوریکه مقام معظم رهبری به مردم و مسوولان و تیم مذاکره کننده سفارش کرده‌اند این است که آمریکا و اروپا باید نسبت به رفع تمامی تحریم‌ها علیه کشور دست بردارند و به وعده‌های خود پایبند باشند در حالی که آنها  فقط به دنبال منافع خود هستند.

وی بیان کرد: راه نجات کشور در عرصه اقتصادی این است که ما به توانایی و ظرفیت‌های داخلی کشور پایبند باشیم و از تمامی امکانات استفاده شود چون دلبستگی به بیرون هیچ مشکلی را حل و فصل نمی‌کند و موفقیت کشور در گرو هوشیاری و ولایتمداری است.

امام جمعه یزد به ماه مبارک رمضان و بهره‌گیری از فیوضات آن اشاره کرد و از مردم خواست لحظات معنوی آن را برای خودسازی و کسب معارف الهی قدر بدانند که از اهمیت زیادی برخوردار است .

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: