به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، اسدالله حیدری در خصوص اجرای طرح پویش همدلی ذیل پویش بزرگ ایران همدل اظهار کرد: با توجه به اینکه ماه مبارک رمضان فرصتی مغتنم برای شناسایی و کمک به افراد نیازمند جامعه است این طرح با هدف جذب حداکثری مشارکت های مردمی ضمن بهره مندی از پتانسیل و ظرفیتهای مشارکتی موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی در راستای ارائه خدمت رسانی حداکثری به جامعه هدف در حال اجراست و از یکم ماه مبارک رمضان آغاز شده و تا عیدسعید فطر ادامه خواهد داشت.

 

حیدری افزود: در سال جاری شرکای کاری بهزیستی به عنوان بازوان پرتوان این اداره کل در تلاشند تا بتوانند با اثربخشی بیشتر ، بخش وسیع تری از جامعه  هدف را تحت پوشش این چتر حمایتی قرار دهند.

وی ادامه داد : در حقیقت با برنامه ریزی های انجام شده وبا ورود موثر مراکز تازه تاسیس مثبت زندگی تهیه وتوزیع بسته های معیشتی وکمک های خیرین با دقت وسرعت بیشتری به دست نیازمندان واقعی خواهد رسید.

حیدری درخصوص محور فعالیت های این پویش گفت : فعالیت هایی همچون مشارکت نقدی و غیرنقدی ، تامین معیشت ، تهیه غذای گرم، تهیه وسایل بهداشتی ،دارویی، تامین هزینه های درمانی، تهیه جهیزیه، آزادی زندانیان و سایر موضوعاتی از این دست مدنظر است.

این مسئول در خصوص کمکهای جمع آوری شده تا کنون اظهار کرد: مشارکتهای نقدی و غیرنقدی اهدا شده به مراکز دولتی و ادارات بهزیستی جمعاً به ارزش ۴ میلیارد ریال می باشد که شامل مواردی از قبیل بسته های معیشتی به تعداد ۸۰۰ بسته ، ۶۰۰ پرس غذای گرم ، افطاری برای ۴۰۰ نفر ، ، بسته های بهداشتی به تعداد ۳۰۰ بسته ، لوازم خانگی شامل دو دستگاه اجاق گاز و یک دستگاه ماشین لباسشویی میباشد.

وی در خصوص مشارکت نقدی و غیرنقدی جمع اوری شده توسط موسسات خیریه افزود : تاکنون مبلغ  ۵میلیارد ریال سهم مشارکتهای موسسات خیریه بوده که شامل ۹۰۰ بسته معیشتی ، ۷۰۰ بسته بهداشتی ، ۳۰۰ دست لباس ، ۳۰۰ جفت کفش ، یک دستگاه دوچرخه ویژه معلولین و ۴ دستگاه تلفن همراه بوده است.

مدیرکل بهزیستی استان البرز تصریح کرد: شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۵۵۴۸۵۰۷۷ و شماره حساب۴۱۸۱۰۳۴۵۴۱۹۶۱۳۲۴ متعلق به مشارکتهای مردمی بهزیستی استان البرز در دسترس نیکوکاران است همچنین می توانند مبالغ نقدی همدلی و همراهی خود را از طریق شماره شباIR۳۳۰۱۰۰۰۰۴۱۸۱۰۳۴۵۴۱۹۶۱۳۲۴ و یا از طریق کد دستوری #۱۴* واریز نمایند.

حیدری در پایان گفت :راههای همدلی برای همشهریان و خیرین عزیز از طریق مراجعه به ستاد بهزیستی استان، ادارات بهزیستی در شهرستان های تابعه و موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی در سراسر استان امکان پذیر می باشد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: