به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز ،به دنبال نشر این خبر برخی از شبکه های اجتماعی خبر از فوت چندین بیمار درزمان قطع برق دادند.

با این حال با گذشت دو روز از وقوع این اتفاق رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز با رد شایعات مطرح شده عنوان کرده این حادثه با مشکل حاد و تلفات وآسیبی همراه نبوده و روال خدمات رسانی به بیماران دچار مشکل نشده است.

دکتر محمد فتحی  در خصوص اتفاق قطع برق بیمارستان امام علی (ع) که  صبح روز چهارم اردیبهشت رخ داده بود ، گفت:  قطعی  برق در بیمارستان امام علی (ع) هیچ گونه خسارت جانی به همراه نداشته و آسیبی به هیچ یک از  بیماران وارد نشده است .

وی افزود: : تمامی دستگاه های اکسیژن ساز ، ونتیلاتور ، دستگاه های بیهوشی  مجهز به تجهیزات پشتیبان برق رسان بوده و به محض قطع شدن برق شهری ، در کسری از ثانیه ، تجهیزات پشتیبان برق رسان دستگاه ها فعال میشوند و روند درمان بیمارانی که به دستگاه های تنفسی  و یا دیگر دستگاه ها متصل هستند بدون وقفه ادامه می یابد.

دکتر فتحی خاطر نشان کرد : قطعی موقتی  برق خللی بر روند درمانی هیچ یک  از بیماران وارد نکرده است  و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

وی ادامه داد: مشکل قطعی برق بیمارستان  به سرعت  پیگیری و برطرف شد و خوشبختانه هیچ گونه مشکل و آسیبی  برای بیماران ایجاد نشده است .

دکتر فتحی خاطر نشان کرد: در حال حاضر مشکل قطعی برق کاملا برطرف شده و شرایط بیمارستان عادی است.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: