به گزارش خبرگزاری برنا؛ سید "رسول محسن‌زاده" مدیر بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز روز سه‌شنبه در گفتگویی اظهار کرد: در این مرکز زیرنظر پزشک ، آزمایش های استعدادیابی تحصیلی، هوش (کودکان و بزرگسالان)، شخصیت شناسی، سنجش سلامت روان و سنجش افسردگی و اضطراب صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه ایجاد این مرکز برای رفاه حال مردم  جزو مطالبات و موضوع های ضروری است ادامه داد: انجام تست سنجش سازگاری ازدواج، زوج درمانی - درمان زناشویی و  روان درمانی (شناختی - رفتاری) جزو دیگر برنامه‌های این مجموعه است .

مدیر بیمارستان مهریز خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای نوبت‌گیری با تلفن ۳۲۵۳۱۵۰۰_۰۳۵ ، شماره گیری کد #۸*۹۸۹۸*۷۸۸* و از طریق درگاه  Clinic.ssu.ac.ir به صورت شبانه‌روزی مراجعه ، اقدام و از برنامه‌ها استفاده کنند.

محسن‌زاده اظهار کرد: هدف تمامی برنامه‌های بیمارستان در بخش‌های مختلف توجه به مطالبات بر حق و تامین رفاه و خدمت به شهروندان است و این وضعیت بر حسب ضرورت در شهرستان همچنان با همکاری کارشناسان مجرب ادامه دارد .

فعالیت درمانی و بهداشتی بیمارستان مهریز از سال ۱۳۷۲ آغاز شد که شامل درمانگاه عمومی و تخصصی ، بخش های زنان و زایمان ، جراحی، اورژانس، اطفال، آزمایشگاه، رادیولوژی، دیالیز و چشم پزشکی است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: