به گزارش خبرگزاری برنا؛ "محمدرضا صباغیان" نماینده بافق، مهریز، ابرکوه خاتم و بهاباد روز سه‌شنبه در بازدید از کارخانه در دست ساخت خوراک دام دهستان خورمیزات شهرستان مهریز ،افزود: برای تولید و اشتغال باید همه برای مانع‌زدایی تلاش کنند.

وی با قدردانی از دست‌اندرکاران این کارخانه به نقش تولید و تامین خوراک مورد نیاز دام های منطقه اشاره کرد و ادامه داد: برای تحقق اهداف و فعالیت این واحد نسبت به پیگیری مسایل و مشکلات آن با همکاری مسوولان شهرستان اقدام لازم به عمل می‌آید.

نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس یازدهم اظهار کرد: جهش تولید ،حمایت و پشتیبانی از فعالان این بخش نقش مهمی در رفع نیازها و کمک به اقتصاد ملی کشور دارد و نمایندگان مجلس با همکاری بخش خصوصی وظایف خود را در تدوین قانون و نظارت بر امور انجام می‌دهند.

صباغیان بافقی با بیان اینکه ظرفیت‌های خوبی برای تولید و اشتغال مولد و مفید در شهرستان وجود دارد، تصریح کرد: تحقق برنامه‌های تولیدی و صنعتی بر حسب نیاز منطقه در گرو کار و همت جدی مسوولان و همراهی و مشارکت علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری قرار دارد.   

همچنین در این بازدید گزارشی از واحد در دست ساخت خوراک دام منطقه ارایه شد و پیگیری مسایل آن در شهرستان با همکاری نماینده مجلس و مسوولان مورد تاکید قرار گرفت.

هم‌اکنون ۱۶ هزار راس دام سنگین و ۷۰ هزار راس دام سبک در مهریز وجود دارد و افزون بر سه هزار نیرو به صورت مستقیم در واحدهای تولیدی دام و طیور منطقه فعالیت دارند.

در این شهرستان شهرک‌های صنعتی شهید چمران، سایت ۱۹۶ هکتاری، یزدمهر، هرفته، شهرک سنگ، شهرک سریشم و ناحیه صنعتی بهادران با چهار هزار نفر اشتغال فعال است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: