به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان؛ پاکدل در دیدار با حشمت‌الله امان الهی مدیرکل ورزش و جوانان لرستان که ، اظهار کرد: هندبال لرستان در کشور سرآمد است و باید با یک توجه و دید خاصی به این رشته نگاه شود.

اوافزود: نسبت به استان لرستان خیلی دغدغه دارم به دلیل اینکه چون می‌دانم اگر استان را بتوانیم به حرکت در بیاوریم اتفاقات خوبی خواهد رخ داد.

رئیس فدراسیون هندبال تصریح  کرد: در حال حاضر طرحی در فدراسیون داریم که بر پایه آن قرار است ۱۰ پایگاه قهرمانی هندبال را در کشور با توجه به شاخص‌های که استخراج کرده‌ایم، راه‌اندازی کنیم و به سمتی رویم که هندبال را از طریق این پایگاه‌ها قوی کنیم.

پاکدل بیان  کرد: قطعاً یکی از این گزینه‌ها لرستان هست ،بر اساس شرایط قطعاً در بخش مربیان ما کمک خواهیم کرد اما زیرساخت‌های یکی از الزامات بوده که باید فراهم باشد.

اوعنوان  کرد: احتمالاً تا چند روز آینده این برنامه نوشته و تدوین می‌شود و استان‌ها مشخص خواهد شد؛ هر استانی شرایطش را داشته باشد پایگاه‌ها را به آن‌ها خواهیم داد.

رئیس فدراسیون هندبال گفت: اینجا می‌طلبد حمایت مجموعه ورزش و جوانان را نسبت به این مقوله داشته باشیم.

پاک‌دل خاطر نشان کرد: برای برگشتن هندبال لرستان به روزهای اوج گذشته زمان نیاز است و باید از پایین شروع و به رده‌های نونهالان و نوجوانان توجه کرد.

او تصریح  کرد: در جلسه هیات رئیسه تصویب کردیم در مسابقات رده‌های پایه کلاً ورودی‌ها برداشته شود تا استان‌های محروم و کم برخوردار هم بتوانند در رقابت‌ها شرکت کنند.

رئیس فدراسیون هندبال تاکیدکرد: تلاش خود را خواهیم کرد و هرچقدر اینجا هزینه شود با چشم سرمایه به آن نگاه می کنیم

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: