به گزارش برنا گفت: در یکسال گذشته بیش از ۱۷ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان مذکور آسفالت و به بهره برداری رسیده و ۳۳ کیلومتر آماده آسفالت است.

اصغر کاظمی از اجرای تعریض پل ۵ دهانه ۲۲ متری مهلذان با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال خبر داد و اذعان داشت: آسفالت محور اصلی خوی – ایواوغلی به طول ۱۴ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیارد ریال در سه قطعه تکمیل و به بهره برداری رسیده و قابل افتتاح است.

وی از رنگ آمیزی ۵۹ فقره سرعت گیر در این مدت خبر داد و گفت: تابلو گذاری به تعداد ۳۸۶ عدد، ۱۰۳۰ مورد جمع آوری بازسازی و تعمیر تابلو و علایم ، ۳۶۶ شاخه تعمیر گاردیل ، نصب گاردیل به تعداد ۱۰۴ مورد نیز بخشی دیگر از اقدامات این اداره شهرستانی در مدت مذکور بوده است.

کاظمی در ادامه با اشاره به برخی از عوامل بروز تصادفات افزود: عامل انسانی یکی از عوامل مهم بروز تصادفات است که با آموزشهای فرهنگی در این بخش می توانیم از بروز بسیاری از تصادفات پیشگیری کنیم.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خوی در ادامه گفت: ۲ مورد حذف نقاط فاقد دید در روستاهای کلوانس و قرخ یاشار و ۴۸۳ تن نخاله برداری توسط راهداران در محورهای مواصلاتی شهرستان خوی انجام شده است.

وی اظهار کرد: به منظور بالا بردن امنیت تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان مذکور لکه گیری به طول ۲۸۸۵ متر مربع ، ۳۷۰ مورد رنگ آمیزی پایه تابلو و ۱۴ مورد بازسازی حفاظ و قرنیز انجام شده است.

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: