به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، رئیس دادگستری اشتهارد به تشریح  اقدامات انجام شده توسط مجموعه قضایی این شهرستان در زمینه حمایت از واحدهای تولیدی پرداخت و اظهار کرد: امسال نیز با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها»‌ به عنوان شعار سال و راهبرد نظام قرار گرفته و جزو تکالیف مسئولان قرار دارد.

وی افزود: دادگستری شهرستان نیز در راستای عمل به منویات معظم له و اجرای محور اول«برنامه‌های مرتبط با حوزه اقتصاد» از برنامه های تحول قضایی دادگستری کل استان البرز وارد عمل شده و به منظور پشتیبانی از تولید و رفع مشکلات و موانع تولید، از خلع ید و قلع قمع 14 واحد تولیدی جدید با صدور تصمیم قضایی شایسته در شهرستان  اشتهارد جلوگیری بعمل آمد.

وی در ادامه داد: از این 14 واحد تولیدی، 2 واحد به بهره برداری رسیده بود که تعداد شاغلان آن حدود 100 نفر بود و 12 واحد تولیدی دیگر نیز در حال راه اندازی و بهره‌برداری بودند که می توانند زمینه اشتغال بیش از 400 نفر را به صورت مستقیم فراهم کنند.

علی بستامی متذکر شد: چنانچه خلع ید و قلع و قمع در خصوص این واحدهای تولیدی انجام می شد خسارت بعضا جبران ناپذیری به این 14 واحد تولیدی وارد شده و موجب از بین رفتن ظرفیت اشتغال مستقیم بیش از 500 کارگر در این شهرستان می شد.

وی در پایان بر حمایت‌های همه جانبه دادگستری شهرستان اشتهارد از صاحبان صنایع و توسعه اقتصادی شهرستان به عنوان قطب صنعتی استان و کشور تاکید کرد و گفت: صنعتگران، رزمندگان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند لذا پشتیبانی و مانع زدایی در کنار سایر وظایف و تکالیف قانونی بیش از پیش مد نظر این مجموعه خواهد بود.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: