به گزارش برنا آذربایجان‌غربی ، در پی بارش های شدید باران بخشی از محورهای مواصلاتی شهرستان چایپاره دچار سیلاب شد که راهداران در همان لحظات ابتدایی نسبت به مقابله با آسیب های احتمالی آن برآمدند.

 ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به خلاصه وضعیت محورهای مواصلاتی شهرستان چایپاره بعد از بارش های اخیر گفت : در محورهای اصلی این شهرستان عبور سیل از روی جاده بدون تخریب و خسارت به بدنه راه بوده و جاده کاملا پاکسازی و تمیز شده است.

 وی گفت: محور حمزیان و در محدوده روستای علی آباد حدود دو کیلومتر مصالح وارد جاده شده  و آبشستگی شانه در چند نقطه وجود داشت که پاکسازی و آواربرداری محور توسط راهداران انجام شد.

شکری ادامه داد : در محور روستایی چورس نیز متاسفانه سیلاب باعث تخریب کامل آسفالت روی پل بزرگ ورودی روستا و دو کیلومتر از شانه های محور شده و بعلت ادامه عبور سیل از روی جاده تشخیص آسیب ها فعلا مقدور نیست.

 این مقام مسئول ادامه داد : در محور روستایی فیض آباد سیلاب باعث تخریب پل و آبشستگی در جاده گردیده و همچنین در مورد برخی از محورهای خاکی روستایی منطقه که درگیر بارندگی شده اند خسارات وارده در دست بررسی است.

 شکری اظهار داشت: راهداران استان با بسیج همگانی و با کمک سایر دستگاههای ذینفع و امداد رسان در حال ترمیم و بازسازی خسارات بوجود آمده سیلاب هستند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: