به گزارش خبرگزاری برنا؛ "محمد جواد برزگر" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز  روز دوشنبه در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی روز جهانی قدس افزود: این راهپیمایی بر خلاف سال‌های گذشته با فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مسابقات در فضای مجازی با همکاری تشکل‌ها و مشارکت مردم برگزار می‌شود.

وی با بیان ابنکه راهپیمایی روز جهانی قدس امسال به دلیل ضرورت حفظ سلامتی مردم به سبک متفاوت برگزار می شود ادامه داد: مردم مسلمان و انقلاب ایرانی بیش از چهار دهه همپای دیگر مسلمانان و آزادگان جهان، روز قدس را با برپایی راهپیمایی‌های پرشور و حماسی پاس داشته‌اند.

این مسوول اظهار کرد: امسال همچون سال گذشته به دلیل رشد فزاینده کرونا و با عنایت به وضعیت حاد بیماری کووید۱۹ که شهرستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته است، بر حسب صلاحدید و با هدف پیشگیری از عادی انگاری مقرر شد  در سال جاری هیچگونه راهپیمایی از جمله خودرویی برگزار نشود.

برزگر تصریح کرد: برای نقش‌آفرینی و ادای دین در این مناسبت بسیار مهم از ایده‌ها و طرح‌های جایگزین با استفاده حداکثری از بستر فضای مجازی، تبلیغات محیطی و شهری استفاده خواهد شد و همکار مردم و مشارکت جوانان بسیار اهمیت دارد. 

همچنین حجت‌الاسلام "صادق مومن" مدیر اداره تبلیغات اسلامی مهریز، فضاسازی مساجد و میادین با اهتزاز پرچم فلسطین و به آتش کشیدن پرچم رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی در میدان شهدای گمنام و نصب بنر روز قدس توسط شهرداری در سطح شهر را اهم برنامه‌ها ذکر کرد .

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: