به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، صابر خسروزاده با عذرخواهی از مشترکان آب و مردم شهرستان ارومیه در خصوص افت فشار و قطعی آب، افزود: ۳۰۰ ایستگاه بین راهی منابع تولید آب در سطح شهرستان وجود دارد که با نیروی برق راه اندازی می‌شوند.

وی ادامه داد: با توجه به قطعی‌های مکرر برق در روزهای گذشته این ایستگاه‌ها از مدار خارج می‌شدند و در تامین آب مورد نیاز شهرستان مشکلات اساسی رخ داده بود.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ارومیه از تشکیل جلسه فوق‌العاده با حضور معاون فرماندار و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌غربی درخصوص رفع مشکلات قطعی برق و آب خبر داد و گفت: طی این جلسه مقرر شد در ۴ ایستگاه حساس بالادست شهرستان که آب شرب مورد نیاز را تامین می‌کنند، قطعی برق وجود نداشته باشد تا بتوانیم افت فشار و قطعی آب در برخی مناطق شهرستان را رفع کنیم.

خسروزاده همچنین با اشاره به فرارسیدن ماه‌های گرم سال نیز اظهار کرد: متاسفانه به دلیل خشکسالی و کمبود بارندگی، یک ماه زودتر پیک مصرف و تنش آبی آغاز شده و از همه مشترکان و همشهریان عزیز درخواست داریم با رعایت مصرف آب و پرهیز از مصارف غیر ضروری یاریگر ما در عبور از این پیک مصرف بدون قطعی و افت فشار آب باشند.

وی همچنین از مشترکان خواست درصورت بروز هرگونه مشکل با سامانه ۱۲۲ به صورت شبانه‌روزی تماس حاصل نمایند و خاطر نشان کرد: ۶ تانکر آبرسانی سیار نیز آماده هستند تا در صورت قطعی و افت فشار آب در هر نقطه‌ای از شهرستان برای رفع نیاز آبی مردم عزیز اقدام کنند.

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: