به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، اسدالله حیدری اظهار کرد : جشنواره‌هایی همانند موسیقی افراد دارای معلولیت ضمن ایجاد نشاط اجتماعی ، فراهم نمودن بستر مناسب جهت نشان دادن توانمندی این افراد در حوزه های مختلف به آحاد جامعه می باشد.

وی افزود : ۲ سال پیش جشنواره موسیقی را ویژه افراد دارای معلولیت استان البرز برگزار کردیم که حدود هفتاد نفر به هنرنمایی پرداختند و ثابت کردند معلولیت محدودیت نیست و شور، اشتیاق و هیجان این عزیزان ما را برآن داشت تا امسال نیز این جشنواره را اینبار بصورت ملی برگزار کنیم تا همه افراد دارای معلولیت در کشور از آن بهره مند شوند.

وی بیان داشت : این جشنواره در بخش های جسمی حرکتی، ذهنی، نابینایان وسایر گروههای معلولین بصورت تک نوازی و گروهی در سبک های سنتی و پاپ و بدون محدودیت سنی برگزار میگردد.

مدیرکل بهزیستی افزود : مهلت ارسال آثار از تاریخ ۱۰ خرداد ماه الی ۱۰ تیرماه می باشد و زمان معرفی برگزیدگان ۲۵ تیرماه همزمان با هفته بهزیستی سالجاری است.

وی درخصوص نحوه ارسال آثار بیان کرد : شرکت کنندگان عزیز از سراسر کشور می توانند آثار خود را از طریق شماره واتساپ 09352808312 به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده و در این مسابقه شرکت کنند.

2232

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: