به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، علیرضا علوی اظهار کرد: براین اساس تیم های شهرداری کرج در لیگ برتر تنیس روی،لیگ دسته اول والیبال کشور و لیگ برتر فوتبال استان البرز حضور خواهند یافت.

وی افزود: البته در حال بررسی شرایط دو رشته ورزشی جودو و دوچرخه سواری نیز هستیم اما تاکنون قطعی نشده است و تکلیف حضور این تیم ها در لیگ کشور مشخص نیست.

علوی با بیان اینکه شورای پنجم پایه گذار باشگاه شهرداری کرج بود و این مطالبه دیرین اهالی ورزش را محقق کرد گفت: امیدوارم شورای ششم نیز نگاهی ویژه به ورزش و کارکردهای آن داشته باشد و با حمایت از ورزش در ابعاد مختلف این باشگاه را حفظ وبرای توسعه آن گام بردارد.

مدیرعامل باشگاه شهرداری کرج ادامه داد: باشگاه شهرداری بستری برای شکوفایی استعدادهای البرزی است و پارلمان شهری آینده باید آن را مورد توجه و حمایت قرار دهد.

وی در پایان با اشاره به مهمترین برنامه های سال جاری گفت: برگزاری جشنواره ورزشی محلات را در دستور کار داریم و تلاش میکنیم آن را در اواخر تابستان ودر صورت رفع محدودیت های کرونایی کلید بزنیم ضمن آنکه از هفته آینده مسابقات 8 جانبه فوتبال پیشکسوتان با عنوان شهدای غزه آغاز خواهد شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: