به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛ امان الهی در مراسم افتتاح  زمین چمن مصنوعی روستای طنجوربروجرد که با حضور عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی ،  احمد گودرزیان فرمانداربروجرد، محمود رحمتی رئیس ورزش و جوانان بروجرد وهمچنین  جمعی مردم محلی  برگزارشده بود ، اظهارکرد: با عنایت به سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان و برنامه و تصمیم اداره کل ورزش و جوانان استان مینی بر توسعه و تعمیم ورزش در مناطق روستایی و عشایری پروزه چمن مصنوعی روستای طنجور بروجرد با مساحت 1000متر مربع و با اعتبار 8 میلیارد ریال افتتاح شد .

 او با بیان اینکه خانه ورزش روستایی طنجور هم در ماههای گدشته تجهیز شده است، افزود: هدف از احداث این پروژه ها این است  تا جوانان و ورزشکاران روستایی هم امکاناتی را جهت اوقات فراغت و ورزش در اختیار داشته باشند .

 امان الهی با بیان اینکه  این  پروژه  پنجمین چمن مصنوعی  است که در ۶ ماهه اخیردر استان  افتتاح شده است، خاطر نشان کرد: 2 چمن شهری و روستایی نیز در آینده نزدیک  افتتاح خواهد شد .

 مدیرکل ورزش وجوانان یادآورشد:  احداث بیش از 25 چمن مصنوعی  نیز  در دست اقدام بوده  که  فعالیت اجرایی برخی از آنها  شروع شده است.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: