خبرگزاری برنالرستان- گروه ورزشی : اول برای آنان که محسن را نمی‌شناسند بگوییم ؛ محسن قاسمی همین زمستان ‌۱۴۰۴ که سر برسد ، تازه ۳۱ ساله می‌شود ، کشتی‌گیر فرنگی‌کاری که در دل جوانی عضو تیم ملی ایران شد.

او در رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۱۱ در تاشکند نشان طلای وزن ۷۴ کیلوگرم را کسب کرد و در سال ۲۰۱۲ نیز با تیم ملی ایران قهرمان مسابقات جام جهانی فرنگی در روسیه شد و مدال طلای این رقابت‌ها را به گردن آویخت.

اما سال ۹۱ ، در آن سال لعنتی ، یک اتفاق تلخ ، یک حادثه ، محسن را زمین‌گیر کرد و ناگهان او از زندگی ناامید شد؛ ناامید شد و ناامید، آنقدر که اجازه داد حریف ، سلامتیِ تن او را ، ضربه‌ی فنی کند!

حالا او سالهاست که گوشه‌ای بی‌جان ، زندگی می‌کند ، زندگی نباتی ، ولی برای خانواده و جامعه کشتی، محسن همچنان دوست‌داشتنی است و کسی نمی‌خواهد این پسرموطلایی کشتی ، دیگر نباشد!

اما خبری امروز همه را نگران کرد ، خبری که مرتضی برادر محسن نوشت: 《 داروی فنی‌توئین مخصوص بیماران تشنجی که مورد نیاز شدید محسن است در لرستان یافت نمی‌شود ، در حالی که یک‌ بیمارمغزی گاهی برای نبود این قرص روزی ۳ بار تشنج می‌کند》

بی‌شک این درد و رنج محسن نیست ، لابد بسیاری دیگر که نمی‌دانند چگونه صدایشان را به گوش مسئولین برسانند امروز چشم‌انتظار این دارو هستند ، خانواده کشتی لرستان نیز امروز در انتظار حل مشکل محسن است و انتظار می‌رود مسئولان مربوطه برای رفع این‌مشکل "اقدامی فوری" داشته باشند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: