معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان البرز:

البرز میزبان سوگواره ملی " به وقت دلتنگی" می‌شود/ برگزاری یادواره "شهدای ورزشکار" در آذرماه

البرز میزبان سوگواره ملی " به وقت دلتنگی" می‌شود/ برگزاری یادواره "شهدای ورزشکار" در آذرماه

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از برگزاری سوگواره ملی سردار شهید سلیمانی با عنوان به وقت دلتنگی در کرج خبرداد.

به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، مهران افشاری اظهار کرد: دو دوره از این سوگواره در شهرهای مشهد وتهران به شکل ملی برگزار شده و با پیگیری های صورت گرفته مقرر شده دوره سوم در البرز وبه میزبانی شهر کرج برگزار شود.

وی افزود: پیش از این البرز تجربه یک دوره برگزاری استانی این سوگواره را داشته و میزبان آثار هنرمندان و فعالان فرهنگی با محوریت رشادت ها و ایثارگری های سردار سلیمانی و جبهه مقاومت بوده است.

افشاری با بیان اینکه دبیرخانه این سوگواره در کرج راه اندازی شده است وفراخوان جذب آثار به زودی برگزار خواهد شد گفت: در برگزاری این رویداد بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز، شهرداری و شورای شهر کرج و برخی نهاد های فرهنگی مشارکت دارند.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان البرز در بخشی دیگر از صحبت های خود به برگزاری یادواره شهدای ورزشکار البرز اشاره کرد و گفت: این یادواره آذرماه امسال برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در برگزاری این رویداد ارزشی بسیج ورزشکاران استان البرز وهیئت رزمندگان کرج  مشارکت  دارند تصریح کرد: تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار و تکریم مربیان اخلاق مدار بخش های اصلی این یادواره محسوب می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده