شهردار کرج:

زمینه بازدید مردم از پردیس کشاورزی کرج فراهم می‌شود/ توسعه گردشگری اولویت شهرداری است

شهردار کرج با بیان اینکه زمینه بازدید مردم از مجموعه پردیس کشاورزی کرج فراهم می شود گفت: حفظ محیط‌زیست و جوان‌سازی باغات کرج مهم‌ترین اولویت مدیریت شهری است.

به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، مصطفی سعیدی سیرائی اظهار کرد: مجموعه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با قدمت طولانی برند کرج و یکی از میراث های تاریخی شهر محسوب می‌شود.

وی به باغشهری کرج اشاره کرد و حفظ باغات گردو و خرمالو که از جمله برندهای کرج محسوب می‌شوند را از اولویت‌های مهم شهرداری دانست و گفت: با همکاری پردیس کشاورزی می‌توان این مهم را به‌خوبی محقق کرد.

شهردار کرج در بخش دیگری توسعه گردشگری را یکی دیگر از اولویت‌های شهرداری عنوان کرد و گفت: سال گذشته میان شهرداری و پردیس کشاورزی تفاهم‌نامه‌ای منعقدشده است امید داریم علاوه بر استفاده مناسب از ظرفیت‌های تاریخی مستقر در این مجموعه حفظ محیط‌زیست و فضای سبز آن نیز جزو برنامه‌های پیش رو قرار گیرد.  

سعیدی سیرائی همچنین افزود: امکانی فراهم می‌کنیم تا مردم با حمل‌ونقل رایگان از مجموعه پردیس بازدید کنندکه این مهم به رونق گردشگری شهر کمک خواهد کرد.

وی ضمن ابراز خرسندی از همکاری با پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، بر استفاده از نظرات اساتید و کارشناسان این مجموعه برای توسعه محیط ‌زیست و فضای سبز شهری تأکید کرد.

 

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده