به گزارش خبرگزاری برنا ایلام،  جهانگیر رستمزاد در نشست ستاد استانی کرونا که با ریاست معاون سیاسی برگزار شد، با انتقاد از برگزاری مراسمات عزا در محدوده کوچک منازل،افزود: باید تلاش کرد با اجرای محدودیت های هوشمند و مدیریت تجمعات، فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک زمینه بازگشایی مساجد و گردهمایی های مذهبی با رعایت نکات بهداشتی در جامعه فراهم آید.

وی برافزایش میزان واکسیناسیون  تاکید کرد و از رسانه ها خواست زدن واکسن دانش آموزان را بعنوان یک مطالبه عمومی اولیا مطرح و با تولید محتوا زمینه های فرهنگی انجام کار را در مدارس فراهم کنند.

معاون اقتصادی استاندار و فرمانده قرارگاه کرونا بر رعایت پروتکل ها در محیط مدارس و انجام اقدامات لازم در راستای ایمن سازی جامعه تاکید و تصریح کرد: بازگشایی مدارس و دانشگاهها یک ضرورت اساسی است که نطام آموزشی ما را پویا و کارآمد می کند.

معاون اقتصادی استاندار ایلام به برگزاری مراسمات چند روز اخیر و روزهای آینده اشاره و خاطرنشان کرد:قانونمندی های رفتاری ابلاغ و در جاهایی نیز تذکرات لازم مبنی بر دایر نمودن ایستگاه تب سنجی، ایجاد فاصله گذاری اجتماعی، توزیع و زدن ماسک و سایر شیوه نامه های اجرایی داده شده است.

رستمزاد با تقدیر از اقدامات موثر کارگروه رسانه ای استان و تشکر از رسانه ها بخاطر دغدغه ها، حمایت ها، تولید محتواها، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم، افزود: رسانه بعنوان بخش جدایی ناپذیر مدیریت مسائل خرد و کلان جامعه، همواره نقش موثری در اتخاذ رویکردها و حل مسائل مختلف دارد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: