به گزارش خبرگزاری برنا از اردبیل، شهرام حبیب‌زاده 29 آبان ماه در جمع خبرنگاران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 23 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و 3 بیمار در اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

وی افزود: مجموع واکسن تزریق شده در استان اردبیل در دو نوبت اول و دوم نیز یک میلیون 579 هزار و 129 واکسن بوده است که از این تعداد 876 هزار و 39 واکسن مربوط به نوبت اول، 693 هزار و 77 واکسن مربوط به نوبت دوم و 10 هزار و 13 واکسن مربوط به نوبت سوم می‌باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر 71 بیمار تحت نظر هستند، ادامه داد: همچنین 25 بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان اردبیل مرخص شدند.

حبیب‌زاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر شمار کل بیماران بستری در استان اردبیل 167 نفر است که از این تعداد 25 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه ICU قرار دارند.

به گفته وی، هم‌اکنون شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار، اصلاندوز، مشگین‌شهر، اردبیل، سرعین،کوثر، خلخال در وضعیت زرد و شهرستان‌های گرمی، نمین و نیر در وضعیت آبی قرار دارند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: