به گزارش خبرگزاری برنا از اردبیل، یادواره شهدای ورزشکار استان با محوریت شهدای ورزشکار پارس آباد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور میرجلیلی رئیس سازمان بسبج ورزشکاران کشور ،مهندس جهانگیرزاده نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد،بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی ،دکتر انوشیروانی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،مهندس امامی فرماندار،سرهنگ نوری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان و جمع کثیری از خانواده های معظم شهدا و ورزشکاران در سالن ۹دی سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد برگزارشد.

سرهنگ نوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت:استان اردبیل 169 شهید ورزشکار را تقدیم انقلاب و آرمانهای انقلاب کرده است.
سرهنگ نوری افزود: رهبر معظم انقلاب پس از پیروزی انقلاب با توجه به دشمنیهای استکبارگران تشکیل بسیج بیست میلیونی را دادند . بسیج یعنی ایثار ،فدکاری ،امنیت و آرامش است .به قول رهبر معظم انقلاب اسلامی زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست .
سردار میر جلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در این یادواره گفت: امنیت و عزت و آرامش را مدیون شهدا هستیم و از یک طرف هم نیروهای نظامی و انتظامی و مرزبانی در شهرستانهای مرزی هستیم .
وی در ادامه افزود: ورزشکاران در دوران هشت سال دفاع مقدس از مدال و قهرمانی گذشتند و مدال شهادت را به گردن آویختند.بر همه ما لازم است که الفت و پیوند بین شهدا و ورزشکاران ایجاد کنیم و باید از دوران دفاع مقدس به عنوان الگو در بیانیه گام دوم انقلاب استفاده کنیم .

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: