به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان؛ زیویار روز پنج شنبه در حاشیه جلسه هماهنگی سفر آتی رئیس‌جمهور به استان با تاکید بر موضوع ارائه گزارشات از وضعیت استان به تفکیک شهرستان ها و پیگیری مطالبات ،اظهار کرد: در جلسه امروز موضوعات مرتبط با اجرای مقدمات سفر آتی رئیس جمهور محترم به استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و فرمانداران گزارشی از وضعیت شهرستان ها ارائه دادند .

اوافزود: در سفر آیت الله رئیسی و هیئت همراه به لرستان برنامه های متنوعی گنجانده شده که شامل دیدار با اقشار مختلف مردمی، بازدید از پروژه های عمرانی و اقتصادی و برگزاری جلسات خواهد بود .

زیویار تصریح کرد: ضرورت دارد فرمانداران در فرصت باقیمانده نسبت به ارائه گزارش آخرین وضعیت مشکلات و مطالبات و ارائه به استانداری جهت انعکاس به رئیس جمهور محترم اقدام کنند .

او عنوان  کرد: سفر رئیس‌جمهور به لرستان فرصتی مغتنم برای پیگیری مطالبات مردمی است که با صرف ساعتها کار کارشناسی و برنامه ریزی مناسب، با هدف بهره برداری به نفع مردم استان انجام شده است .

 زیویار بیان  کرد: سد ها و راه آهن استان در حوزه های نیرو و راه و شهرسازی را می توان به عنوان پروژه های مهم در سفر آتی رئیس جمهور به استان مطرح کرد .

اوگفت: در موضوع سفر رئیس‌جمهور و هیئت همراه به لرستان لازم است نگاه مسئولین مطالبه گرایانه، استانی و در راستای انتفاع تمام مردم استان باشد .

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: