به   گزارش   خبرگزاری    برنا   از   لرستان  ؛  رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه ی انتخابی تیم ملی گرامیدشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم طی روزهای 22 تا 24 دی ماه در مجموعه ی آزادی شهر گرگان برگزار و در پایان تیم مازندران، تهران و کرمانشاه به ترتیب عنوان های اول تا سوم را بدست آوردند و نفرات برتر مشخص شدند.

بر اساس چرخه ی انتخابی تیم ملی نفرات اول این مسابقات، جواز حضور در رقابت های کشتی قهرمانی آسیا که اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت ماه سال 1401 در شهر اولان باتور مغولستان برگزار می شود را بدست آوردند.

اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: 1- رضا مؤمنی (مازندران) 2- احمد محمدنژاد جوان (خراسان رضوی الف) 3- علی خرم‌دل (تهران الف) و شهداد خسروی (البرز الف)

61 کیلوگرم: 1- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) 2- محمدباقر یخکشی (مازندران) 3- مجید داستان (تهران) و سعید انوری (تهران الف)

65 کیلوگرم: 1- رحمان عموزاد (مازندران) 2- مرتضی قیاسی (لرستان) 3- ابوالفضل حاجی پور (مازندران) و رحمان رحیم پور (فارس)

70 کیلوگرم: 1- محمدمهدی یگانه جعفری (مازندران) 2- علی اکبر فضلی (مازندران) 3- یوسف کامرانی (همدان الف) و امیرمحمد یزدانی (مازندران) 5- عزت اله لشگربلوکی (گلستان) 6- خیراله قهرمانی (کرمانشاه) 7- اشکان کوشکی (لرستان)

74 کیلوگرم: 1- یونس امامی (تهران) 2- محمدصادق فیروزپور (مازندران) 3- حامد رشیدی (کرمانشاه) و محمدرضا سرگو (البرز)

79 کیلوگرم: 1- علی سوادکوهی (مازندران) 2- بهمن تیموری (کرمانشاه) 3- مصطفی قیاسی (لرستان) و حمیدرضا زرین پیکر (تهران)

86 کیلوگرم:1- محسن مصطفوی (آذربایجان شرقی) 2- مجتبی اصغری (گیلان) 3- علی منصوری (گلستان) و عزت اله اکبری (مازندران)

92 کیلوگرم: 1- امیرحسین فیروزپور (مازندران) 2- احمد بذری (مازندران) 3- مهدی حاجیلوئیان (همدان الف) و سبحان اصغری (گلستان الف)

 

97 کیلوگرم: 1- محمدحسین محمدیان (مازندران) 2- اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)  3- حسین رمضانیان (قشم) و میثم عبدی (تهران) 5- سجاد عزیزی (توابع تهران) و دانیال شریعتی نیا (همدان الف) 7- عرفان حسین زاده (آذربایجان شرقی) 8- جواد نظری (کرمانشاه الف) 9- محمدحسن رستمی (گیلان) 10- آرمان کاظمی (لرستان الف)

125 کیلوگرم: 1- یداله محبی (کرمانشاه) 2- سید مهدی هاشمی (مازندران)  3- محمد مرادی (کرمانشاه) و علیرضا گرزبر (لرستان الف)

رده بندی تیمی: 1- مازندران 165 امتیاز 2- تهران 103 امتیاز 3- کرمانشاه 84 امتیاز 4- همدان 67 امتیاز 5- لرستان 60 امتیاز 6- گلستان 58 امتیاز 7- البرز 54 امتیاز 8- گیلان 52 امتیاز 9- خراسان رضوی 48 امتیاز 10- آذربایجان شرقی 43 امتیاز

انتهای پیام

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: