فرمانده سپاه کربلا از مصدومان مدافع امنیت در اغتشاشات اخیر عیادت کرد

فرمانده سپاه کربلا از مصدومان مدافع امنیت در اغتشاشات اخیر عیادت کرد

سردار سیاوش مسلمی بهمراه حجت الاسلام جعفر رعایتی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا از تعدادی مجروحان مدافع امنیت در اغتشاشات اخیر با حضور در یکی از بیمارستان‌های ساری جویای احوال آن‌ها شده و در جریان روند درمانی آن‌ها قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا از مازندران ،  سردار سیاوش مسلمی،‌ در گفتگو با خبرنگاران  ضمن گرامیداشت مناسبت های دهه پایانی ماه صفر ایام رحلت رسول گرامی اسلام(ص)، شهادت امام رضا (ع) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و تحسین بصیرت و هوشیاری مردم شریف مازندران برای اعلام انزجار از آشوب و اغتشاش ضد انقلاب در پی مرگ مهسا امینی، اظهار کرد: متاسفانه عوامل فریب خورده با مدیریت عیادی استکبار با ایجاد آشوب، تخریب عوامل عمومی و زحمی کردن نیروهای بسیجی و نظامی و همچنین به شهادت رساندن تعدادی از حافظان امنیت موجبات ناراحتی و خشم ملت ایران اسلامی را برانگیختند.

 فرمانده سپاه کربلا به عیادت از بسیجیان مجروح اغتشاشات اخیر در مازندران بهمراه حجت الاسلام جعفر رعایتی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با حضور در یکی از مراکز درمانی شهرستان ساری اشاره کرد و گفت: بررسی روند درمان مجروحان و نیز پیگیری مشکلات درمانی و همچنین تفقد و دلجویی از مجروحان هدف این عیادت بوده است.

سردار مسلمی با بیان اینکه سپاه وظیفه خود میداند از مجروحان اغتشاشات سرکشی کند و روند درمانی آنها را بررسی کند، خاطرنشان کرد: سپاه در کنار مسائل امنیتی وظیفه دارد درحوزه سرکشی به حادثه دیدگان اغتشاشات، ورود پیدا کرده و پیگیر وضعیت درمانی آنها باشد.

وی با بیان اینکه  تیمی متشکل از مجموعه‌های مختلف در سپاه تشکیل شده تا در مراکز درمانی سراسر استان حضور پیدا کنند، افزود: این تیم از تمامی مجروحینی که در اغتشاشات و آشوب های اخیر اعم از نیرو‌های نظامی و انتظامی و بسیجی و کسانی که در این اغتشاش به نحوی آسیب دیدند،عیادت کرده و پیگیر روند درمانی آنهامی شوند.

سردار مسلمی خدمت به مجروحین را وظیفه سپاه دانست و گفت: همه توان مجموعه سپاه در خدمت کمک به مجرومین است تا در اسرع وقت سلامتی خویش را بدست آوردند.

انتهای پیام

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده