به گزارش خبرگزاری برنا از قم، آیت الله حسن ممدوحی گفت: باید این مساله همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند به صورت دقیق محاسبه و پول های اضافی به بیت المال بازگردانده شود.

وی اظهار داشت: دولت همانگونه که رئیس جمهوری در بیانیه بسیار خوب خود، تاکید کردند باید با دریافت کنندگان حقوق های نجومی برخورد کند.

آیت الله ممدوحی بیان داشت: همه باید رضایت خداوند متعال را در نظر داشته و از دست درازی به بیت المال پرهیز کنند، عملکرد دولت در موضوع بررسی و برخورد با فیش های حقوقی نامتعارف بسیار خوب بود ولی باید نتیجه کار انها اطلاع رسانی شود.

استاد حوزه علمیه قم گفت: این برخوردها، برای سایر افراد تجربه خواهد شد که مراقب رفتار و اقدامات خود باشند و امروز وضعیت انتشار اطلاعات در جهان به صورتی است که همه چیز به سرعت منتشر خواهد شد.

عضو سابق مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: باید مراقب رفتار و کردار خود باشیم که به آبروی نظام ضربه نزنیم و دریافت این فیش های حقوقی اقدامی نامناسب بود.

رئیس جمهوری در پی انتشار فیش حقوقی در بیانیه ای خطاب به ملت شریف ایران گفت: حساسیت افکار عمومی و رسانه ها به پرداخت های نامتعارف قابل ستایش است، دولت از این فرصت برای ساماندهی 'نظام شفافیت اطلاعات' بهره خواهد برد.

وی تاکید کرد: با کسی عقد اخوت نبسته ام؛مبارزه با فساد و رانت در نظام اداری و اقتصادی را تا ریشه کن شدن ادامه می دهیم.