به گزارش خبرگزاری برنا از استان تهران ،مدیر برق منطقه ورامین در گفتگو با خبرنگار برنا گفت:طرح  رفع مشکلات و تامین روشنایی معابر و خیابانهای شهر ورامین با رویکرد جهادی به همت اکیپ های اداره برق اغاز شده است.

رضا منصوری یگانه افزود: در حال حاضر ۱۱نیروی پیمانکار و کارکنان اداره برق ورامین در قالب ۳اکیپ در سطح شهرستان در حال شناسایی و رفع مشکلات  روشنایی معابر هستند .

وی تاکید کرد:به توجه به اهمیت معابر اصلی شهر ورامین به جهت رفت و امد خودروها ابتدا این طرح در خیابان های اصلی شهر مانند خیابان های  شهدا،شهید بهشتی،طالقانی اجرا شده است.

وی تصریح کرد:به زودی در مناطق دانشسرا ،خیراباد ،گل تپه و کارخانه قند نیز اکیپ های اداره برق حاضر می شوند و نسبت به تعویض لامپ های سوخته کوچه ها اقدام خواهند کر

رفع مشکل ضعف ولتاژ در شهر ورامین

مدیر برق منطقه ورامین گفت:با رایزنی های انجام شده با اتصال خط ۴مداره ۶۳کیلووات به پست برق دانشسرا شاهد رفع مشکل ضعف ولتاژ در سطح شهر ورامین خواهیم بود

منصوری تاکید کرد:برنامه ریزی جهت تعویض و تامین روشنایی خیابان اصلی از میدان پویینک تا گل تپه نیز در حال انجام است تا روشنایی مطلوب در اختیار رانندگان عبوری قرار بگیرد.