به گزارش خبرگزاری برنا ؛رقابتهای قهرمانی کشور(انتخابی تیم ملی) رده سنی جوانان در سالن شهید حیدریان استان قم برگزارشد که در پایان تیم آذربایجان غربی با 3 مدال طلا قهرمان شد.

مرکزی با یک طلا و یک برنز در مکان دوم ایستاد.

گیلان با یک مدال طلا عنوان سومی را کسب کرد.

تیم های قم و فارس هر کدام با یک مدال نقره و یک برنز مشترکاً چهارم شدند.

کرمان، ایلام و خراسان رضوی هر کدام با یک مدال نقره در مکان پنجم قرار گرفتند.

مازندران و البرز با 2 مدال برنز مشترکاً در جای ششم ایستادند.

و تیم های اصفهان، کرمانشاه و تهران هر کدام با یک برنز عنوان هفتمی را بدست آوردند.

نتایج بدست آمده در اوزان مختلف به شرح ذیل است:

در این رقابتها و در وزن 55- کیلوگرم که 104 کاراته کا شرکت داشتند، علیرضا علیزاده از آذربایجان غربی اول شد، محمد حکم آبادی از کرمان در مکان دوم قرار گرفت. امین شایگان ازقم و محمد مرادیان از البرز مشترکاً سوم شدند.

در وزن ۶۱- کیلوگرم، مهرداد مستحسن از گیلان مقام نخست را بدست آورد، حمید زنگنه از قم دوم شد، سیدحسن مهدی پور از مازندران و قاسم خوبرو از اصفهان سوم مشترک شدند.

در این وزن ۱۰۳ کاراته کا شرکت داشتند.

در وزن ۶۸-کیلوگرم، 80 کاراته کا با هم مبارزه کردند که علی کریمی از آذربایجان غربی بر سکوی نخست ایستاد، محمدجواد عرفانیان از خراسان رضوی در جام دوم قرار گرفت، امیرحسین مرادی جو از کرمانشاه و سعید عسگری از فارس مشترکا عنوان سومی را کسب کردند.

در وزن ۷۶- کیلوگرم، باربد صداقت از آذربایجان غربی عنوان نخست را از آن خود کرد، حسین کرمی از ایلام دوم شد. محمد بهبود از مازندران و علی بخشی از مرکزی مشترکاً در مکان سوم ایستادند.

در این وزن 78 کاراته کا با هم مبارزه کردند.

و در وزن 76+کیلوگرم با 58 شرکت کننده، مجید نیکوهمت از مرکزی اول شد، نوید محمدی از فارس در مکان دوم ایستاد، آرمین شکوری از تهران و محمد رخصتی از البرز مشترکاً در مکان سوم قرار گرفتند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: