به گزارش خبرگزاری برنا مرکزی ، قنبر موسی نژاد، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه تلاش در جهت ایجاد اشتغال پایدار ، کمک به توانمندی مددجویان و توسعه مشارکت های مردمی از مهم ترین اولویت های کمیته امداد است،گفت : کمیته امداد استان مرکزی با ایجاد بیش از دو هزار و ۷۰۰ شغل رتبه برتر را در بین دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی کسب کرد .

وی با بیان اینکه رفع محرومیت در جامعه نیازمند عزم جدی و همکاری همه بخش ها است ، اظهار کرد : عملکرد کمیته امداد سبب همراهی مردم با این نهاد شده و کمیته امداد شفاف سازی عملکردها را دراولویت های کاری خود قرار داده است.

وی در ادامه ضمن تشکر از همکاری شرکت آلومینیوم در طرح " اکرام ایتام" گفت : تعداد ۳۰۰ نفر از پرسنل شرکت آلو مینیوم اراک از حامیان کودکان ایتام هستند و این کودکان را مورد حمایت های مادی و معنوی قرار می دهند.

مدیر کل کمیته امداد استان خاطر نشان کرد : بیش از ۳۷ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی قرار دارند که به‌صورت مستمر از خدمات این نهاد بهره‌مند بوده و ۴۴هزار خانوار نیز به‌صورت غیرمستقیم از خدمات کمیته امداد در حوزه درمانی و فرهنگی برخوردار می‌شوند.

بهمن اخوان ، مدیر عامل شرکت آلومینیوم نیز در این دیدار با بیان اینکه کمیته امداد در توانمند سازی محرومان نقش موثری داشته است ، گفت : توسعه چرخه اشتغال به عنوان یکی از اولویت های نهادهای حمایتی نقش به سزایی در کاهش ناهنجاری های اجتماعی دارد.

وی با اعلام آمادگی همکاری با کمیته امداد بیان کرد : حل مشکل محرومان وظیفه همگانی است و در جهت حل مشکلات نیازمندان تحت حمایت با کمیته امداد همکاری خواهیم داشت.