به گزارش خبرگزاری برنا ؛ در این پیام آمده است:

بسم رب الشهدا والصدیقین

براستی که دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، برهه ای بزرگ از تاریخ این مرز و بوم کهن است که امت اسلامی با رهبری مراد و امام خویش، مسیر کشور را از خدمت به اجانب و استکبار به حرکت در طریق استقلال و آزادگی تغییر داد و با اقتدار و ظفرمندی به جایگاه رفیع جمهوری اسلامی ایران کنونی دست یافت.

فرارسیدن چهلمین طلوع فجرانقلاب که دوران بلوغ و کمال این نهضت و حرکت اسلامی است، سرآغاز تجلی فصلی دیگر از افتخار، عزت و سربلندی ملتی است که نشان داده‌اند همواره با استقامت می‌توان در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی کرد.

دهه فجر که آغاز آن روز دوازدهم بهمن بود و به شکوفه پر ثمر و عزت آفرین آن ۲۲ بهمن ختم می شود، برای ملت عزیز ایران ایام غرورانگیزی را به یاد می آورد. در فجر انقلاب اسلامی با اینکه جای شهدا خالی است اما یادشان در دلها باقی و اجرشان در محضر خدایشان جاوید است.

اینجانب به نوبه ی خود و به نمایندگی از جامعه بزرگ و سرافراز ورزش و جوانان استان البرز فرارسیدن چهلمین فجر انقلاب اسلامی را به مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری و عموم مردم شریف ایران بویژه خانواده ی معزز و معظم شهدا تبریک عرض نموده و از تمامی قهرمانان، ورزشکاران، جوانان، هیئتهای ورزشی، سازمانهای مردم نهاد و پیشکسوتان می خواهم تا باحضور پرشور و پر رنگ خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمانهای والای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرده و موجب نا امیدی بیشتر دشمنان قسم خورده ی نظام اسلامی و این مرز و بوم شوند.

از درگاه خداوند متعال، توفیق خدمت به جامعه و سعادت و سربلندی تمامی هموطنان و اقتدار و سرافرازی روز افزون ایران اسلامی را مسئلت دارم.

امیر غفرانی

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز