به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛سید امین صالح کوتاه ریس هیات کبدی شهرستان الیگودرز طی نامه ای به هیات استان رسما آمادگی این شهرستان برای میزبانی مسابقات قهرمانی جوانان استان در بخش آقایان را اعلام کرد.

برپایه این گزارش ؛این مسابقات که یادواره و مزین بنام سردار بزرگوار شهیدحشمت الله قلی است که در  مورخه ۲۱ تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

ریس هیات  کبدی لرستان دراین خصوص  ضمن موافقت با درخواست فوق هیات کبدی الیگودرز را یکی از فعالترین هیات استان در یک سال گذشته عنوان کرد و گفت:  با توجه به برگزاری کلاس های آموزشی و  مربیگری درجه ۳  که سال گذشته در الیگودرز برگزار شد و نیز کسب عنوان سوم قهرمانی کبدی جوانان استان توسط این شهرستان و همچنین توسعه سخت افزاری که منجر به اعلام آمادگی برای میزبانی شده است نشان می دهد که روند رو به رشد هیات کبدی این شهرستان بدون توقف در حال پیشروی است و قطعا این فعالیت ها تاثیرات مثبت و بسیار خوبی در رشد ورزش کبدی الیگودرز خواهد داشت.

نعمت الله رشیدیان ضمن تشکر ازآقای صالح کوتاه ریس هیات این شهرستان، برای ایشان و جامعه کبدی الیگودرز در برنامه های آتی آرزوی موفقیت کرد.