به گزارش خبرگزاری برنا؛ علیرضا آشناگر روز شنبه در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سمنان در ستاد فرماندهی انتظامی استان همزمان با هفته ناجا، افزود: در کنار بهره‌گیری از تسلیحات و آموزش برای مقابله با جرایم سخت، نیروی انتظامی نسبت به رشد جرایم نرم در کشور هوشیار باشد.

وی خاطر نشان کرد: به‌روز شدن جرایم در جامع باید مدنظر نیروی انتظامی قرار گیرد و با برنامه‌ریزی اصولی و اتخاذ رویکردهای آموزشی برای مهار و کنترل جرایم نرم اقدام‌های بیشتری انجام شود.

استاندار سمنان اضافه کرد: با وجود ناامنی‌های مختلف در منطقه و جهان، در دهه‌های گذشته با تلاش نیروهای امنیتی و نظامی، امنیت در کشور به صورت گسترده برقرار بوده است.

آشناگر تصریح کرد: نیروی انتظامی باید در تراز انقلاب اسلامی برای امنیت مردم و نظام تلاش کند، نیروهای مسلح در دهه‌های گذشته در حدتوان برای پیشبرد این راهبرد اقدام کردند.

وی ادامه داد: ملت ایران همواره قدردان زحمات نیروهای مسلح بودند و با انسجام ملی و برقراری امنیت، کشور به پیشرفت‌های خوبی دست یافته است.

استاندار سمنان گفت: نقش نیروی انتظامی در مقاطع حساس برای پایداری روزافزون نظام جمهوری اسلامی برجسته بوده است و این رکن ارزشی نظام از این حیث کارنامه درخشان دارد.

در این آیین سرهنگ عبدالله حسنی فرمانده انتظامی استان، حبیب الله خجسته‌پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، احمد همتی نماینده مردم شهرستان‌های سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، سید عباس دانایی فرماندار سمنان و جمعی از مسئولان اجرایی، امنیتی و انتظامی استان حضور داشتند.

در تقویم جمهوری اسلامی ۱۱ تا ۱۷ مهر هفته گرامیداشت نیروی انتظامی نام‌گذاری شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: