به گزارش خبرگزاری برنا؛ حسن طغرانگار در جمع خبرنگاران در محل دانشگاه علمی کاربردی واحد زنجان، بر تقویت  ارتباط بین دانشگاه  و صنعت تاکید کرد و گفت: دانشگاه و صنعت باید به‌عنوان ۲ بازوی مهم توسعه جامعه در کنار هم باشند. 

وی افزود: دانشگاه نقش مهمی در تأمین نیازهای به‌روز صنعت دارد و باید برای تحقق این امر مهم مسئولان مدیریت و برنامه لازم را داشته باشند. 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زنجان گفت: تعامل صنعت و دانشگاه باید در بستر مناسب قرار گیرد و صنعت راهکارهای لازم برای این ارتباط را فراهم کند. 

طغرانگار ابراز کرد: دانشگاه رسالت بسیار مهمی در تأمین نیاز صنایع دارد و می تواند با دانش روز در حوزه صنعت هنر نمایی کند. 

وی با بیان اینکه طی چند سال گذشته ارتباط بین صنعت و دانشگاه در استان بهتر شده است، گفت: برای رسیدن به نقطه مطلوب فاصله است و باید با برنامه مدون وارد عرصه شد. 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زنجان تصریح کرد: اکثر دانشجویانی که در دانشگاه علمی کاربردی واحد زنجان تحصیل می کنند شاغل هستند و در دانشگاه  مهارت لازم درحوزه کاری خود را کسب می کنند.

طغرانگار با بیان اینکه رسالت اصلی این دانشگاه ارتقای مهارت دانشجویان است، ابراز کرد: این دانشگاه رشته هایی را که نیاز استان است مورد توجه قرار می دهد .

وی  افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زنجان در سه محور آموزش، پژوهش و فناوری و فرهنگی و دانشجویی فعالیت می‌کند و این دانشجویان در المپیادها و مسابقات دانشجویی مقام های خوبی کسب می کنند. 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زنجان تصریح کرد: سه هزار و ۵۰۰ دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زنجان تحصیل می کنند

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: